Chlapec běžel přímo pod kola rozjetého auta. Popelář se proměnil ve strážného anděla

eri Video eri, Video
16. 4. 2022 7:36
Úžasnou duchapřítomnost a pohotovost předvedl popelář v Brazílii. Jako obvykle projížděl méně frekventovanou ulicí, do které ale náhle vběhl chlapec, nevšiml si, že v protisměru jede další auto, Kelvin Jonathan tak v sekundě seskočil z popelářského vozu a strhl chlapce zpět. Kdyby to neudělal, auto by chlapce srazilo. Sledujte i další virální hity posledních dní.
Popelář se ve vteřině proměnil ve strážného anděla. Bez jeho zásahu by měl chlapec pěkný malér | Video: Reuters, Associated Press, Twitter/Interesting Channel
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Kanoista Martin Fuksa postoupil na SP v Poznani do finále i na kilometru

Kanoista Martin Fuksa může na Světovém poháru v Poznani zaútočit stejně jako před týdnem v Račicích na zlatý double. Po pětistovce si dnes v Polsku zajistil v semifinále postup do nedělního finále i na olympijském kilometru. Přímo z rozjížděk šla do finále na 1000 m i deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

Program druhého dne komplikovalo stejně jako ve čtvrtek počasí. Kvůli větru, velkým vlnám a dešti se musela řada semifinálových rozjížděk odkládat a problémy se podle předpovědi čekají i v sobotu, kdy se takřka závodit nebude. Všechna finále A jsou přeložena na neděli, na jiné než medailové závody už pak zřejmě nedojde.

Jen s účastí v béčku se měl na rozdíl od pětistovky v Poznani spokojit Fuksův mladší bratr Petr, kterému v semifinále na kilometru postup mezi nejlepší o místo utekl. Ve finále B se měl na olympijské pětistovce představit i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf a Eliška Betlachová, Adéla Házová. Až céčko zbylo na další posádku Jakub Zavřel, Martin Sobíšek. Kateřina Zárubová s Barborou Betlachovou v semifinále skončily.

Až v neděli čekají semifinálové jízdy na dvoustovce kanoistky Denisu Řáhovou a Martinu Malíkovou i kajakářku Anežku Paloudovou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy