Pařížský kabaret Moulin Rouge prodává tři noclehy po jednom euru

ČTK ČTK
4. 5. 2022 11:15
Tři šťastlivci budou moci přespat v budově mlýna, který stojí na střeše slavného pařížského kabaretu Moulin Rouge. K podniku z roku 1889 patří i dobově vybavený interiér, nocleh bude možné koupit na portálu Airbnb. Tři nejrychlejší zaplatí pouhé jedno euro.
Paříž, kabaret Moulin Rouge, Francie
Paříž, kabaret Moulin Rouge, Francie | Foto: Tomáš Vocelka

Balíček zahrnuje nejen nocleh, ale také prohlídku interiérů Moulin Rouge, zákulisí, archivu nebo dílny, kde se vyrábí kostýmy a kulisy. Následovat bude večeře ve stylu Belle Époque a představení s více než 60 umělkyněmi na pódiu. Noc kupující stráví na kovové posteli s nebesy obklopen květinovou výzdobou v odstínech růžové. Snídaně se bude podávat na přilehlé terase pod lopatkami mlýna.

Do prodeje půjdou celkem tři noclehy na pondělky 13., 20. a 27. června. Zájemci o neobvyklý zážitek budou muset být výjimečně rychlí, prodej začne 17. května v 19 hodin a k dispozici jsou právě jen tyto tři termíny.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Kanoista Martin Fuksa postoupil na SP v Poznani do finále i na kilometru

Kanoista Martin Fuksa může na Světovém poháru v Poznani zaútočit stejně jako před týdnem v Račicích na zlatý double. Po pětistovce si dnes v Polsku zajistil v semifinále postup do nedělního finále i na olympijském kilometru. Přímo z rozjížděk šla do finále na 1000 m i deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

Program druhého dne komplikovalo stejně jako ve čtvrtek počasí. Kvůli větru, velkým vlnám a dešti se musela řada semifinálových rozjížděk odkládat a problémy se podle předpovědi čekají i v sobotu, kdy se takřka závodit nebude. Všechna finále A jsou přeložena na neděli, na jiné než medailové závody už pak zřejmě nedojde.

Jen s účastí v béčku se měl na rozdíl od pětistovky v Poznani spokojit Fuksův mladší bratr Petr, kterému v semifinále na kilometru postup mezi nejlepší o místo utekl. Ve finále B se měl na olympijské pětistovce představit i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf a Eliška Betlachová, Adéla Házová. Až céčko zbylo na další posádku Jakub Zavřel, Martin Sobíšek. Kateřina Zárubová s Barborou Betlachovou v semifinále skončily.

Až v neděli čekají semifinálové jízdy na dvoustovce kanoistky Denisu Řáhovou a Martinu Malíkovou i kajakářku Anežku Paloudovou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy