Kolo, túry i lyže. Zillertal patří mezi nejlepší místa v Evropě na rodinnou dovolenou

Foto: Zillertal Tourismus / Andre Schönherr
Rakousko - přijeďte a ožijte, logo, spolupráce Článek připraven ve spolupráci
21. 8. 2019 13:50
Tyrolské údolí Zillertal, které svírají mohutné stěny Zillertalských Alp, znají mnozí čeští lyžaři: na ledovci Hintertux se jako na jediném místě v Rakousku dá lyžovat celý rok. Ovšem i léto tady stojí za to. Britský deník Guardian zařadil rekreační oblast východně od Innsbrucku mezi 10 nejlepších míst v Evropě na dobrodružnou rodinnou dovolenou.
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 4 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy