Foto: Werichův nemanželský syn křtil knihu Werichovy hospodyně. Ve Werichově vile

Foto: Werichův nemanželský syn křtil knihu Werichovy hospodyně. Ve Werichově vile
Jiří Werich Petrášek a jeho podoba s otcem, Janem Werichem.
Jiří Werich Petrášek vyrůstal v náhradní rodině, o svém pravém otci se dozvěděl až v dospělosti a od základu mu to změnilo život.
Ekonom a pedagog se stal bavičem a moderátorem, republiku objíždí s pořadem Hovory W.
Eva Tůmová. Funkci hospodyně u Werichů vykonávala zdarma po své pracovní době v motolské nemocnici. Byla však nadšená. Zaplašila samotu a osobně poznala většinu osobností pražské kultury.
Foto: Zuzana Hronová, Werichova vila
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
21. 1. 2019 18:01
Knížku A taky jsem vařila u Werichů křtila jejich někdejší hospodyně Eva Tůmová přímo na místě činu - ve Werichově vile na Kampě. Křtil ji také Jiří Werich Petrášek, nemanželský syn populárního umělce. Ten ve vile nikdy nebydlel. Veřejnosti neznámá matka ho odložila do kojeneckého ústavu, zde se ho ujala rodina Petráškových.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy