VIDEO Nejlepší aprílové žerty. Tak můžete napálit své známé!

VIDEO Nejlepší aprílové žerty. Tak můžete napálit své známé!
Jeden z nejúspěšnějších "pranků" mají na svědomí čeští ViralBrothers, jejich drsný kanadský žertík vidělo na YouTube už 27 milionů lidí.
Další z povedených aprílových žertů... Takovou počítačovou prezentaci studenti určitě dlouho nezažili a nezažijí. Učitel zaslouží jedničku dvakrát podtrženou.
Také učitelé hudby mají smysl pro aprílové žerty. Stačí se domluvit s jedním studentem, dát mu do rukou levné housle, "naštvat se", roztříštit  housle o zeď a pak už jen pozorovat  zděšení ostatních.
V této škole je zvykem, že když student vyřizuje telefonát při vyučování, musí si ho dát na reproduktor. Na apríla dívce jakoby volalo "Centrum pro zjišťování těhotenství". Učitel se nachytal dokonale.
Foto: Profimedia.cz
ČTK hrz, ČTK
1. 4. 2015 11:00
Kanadským žertům se na apríla meze nekladou. Inspirujte se těmi nejlepšími.

Praha - Pro bublinky do vodováhy, mezery do žebříku či komáří sádlo se už dnes 1. dubna neposílá, přesto je první aprílový den potřeba být ve střehu a nevypínat moc mozkové závity. Tento den je totiž od nepaměti dnem všelijakých žertů a šprýmů. V anglosaském světě je nazýván "dnem všech bláznů" a v Itálii či Francii se mu říká "aprílová ryba".

V posledních letech se však zdá, že aprílové žerty praktikují spíše média na své čtenáře než lidé mezi sebou. K oživené této "tradice" by mohla pomoct i tato instruktážní videa, jak si z někoho náležitě vystřelit.

Nejlepší aprílové žerty. Tak můžete napálit své známé!

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy