VIDEO Nejlepší aprílové žerty. Tak můžete napálit své známé!

VIDEO Nejlepší aprílové žerty. Tak můžete napálit své známé!
Jeden z nejúspěšnějších "pranků" mají na svědomí čeští ViralBrothers, jejich drsný kanadský žertík vidělo na YouTube už 27 milionů lidí.
Další z povedených aprílových žertů... Takovou počítačovou prezentaci studenti určitě dlouho nezažili a nezažijí. Učitel zaslouží jedničku dvakrát podtrženou.
Také učitelé hudby mají smysl pro aprílové žerty. Stačí se domluvit s jedním studentem, dát mu do rukou levné housle, "naštvat se", roztříštit  housle o zeď a pak už jen pozorovat  zděšení ostatních.
V této škole je zvykem, že když student vyřizuje telefonát při vyučování, musí si ho dát na reproduktor. Na apríla dívce jakoby volalo "Centrum pro zjišťování těhotenství". Učitel se nachytal dokonale.
Foto: Profimedia.cz
ČTK hrz, ČTK
1. 4. 2015 11:00
Kanadským žertům se na apríla meze nekladou. Inspirujte se těmi nejlepšími.

Praha - Pro bublinky do vodováhy, mezery do žebříku či komáří sádlo se už dnes 1. dubna neposílá, přesto je první aprílový den potřeba být ve střehu a nevypínat moc mozkové závity. Tento den je totiž od nepaměti dnem všelijakých žertů a šprýmů. V anglosaském světě je nazýván "dnem všech bláznů" a v Itálii či Francii se mu říká "aprílová ryba".

V posledních letech se však zdá, že aprílové žerty praktikují spíše média na své čtenáře než lidé mezi sebou. K oživené této "tradice" by mohla pomoct i tato instruktážní videa, jak si z někoho náležitě vystřelit.

Nejlepší aprílové žerty. Tak můžete napálit své známé!

 

Právě se děje

Další zprávy