Puberťáci milují Prolhané krásky a reality show s Kardashian

Puberťáci milují Prolhané krásky a reality show s Kardashian
Na Teen Choice Awards 2014 byla oceněna za herecké výkony i Selena Gomez.
Na udílení surfovacích prken dorazil herec Paul Wesley ze seriálu Upíří deníky. Cenu předával společně s herečkou Lea Michele.
Nejlepší reality show se stala  Keeping Up with the Kardashians.
Jedna z postav seriálu Prolhané krásky, Tyler Blackburn.
Foto: Reuters
jaz
11. 8. 2014 11:41
Každoročnímu udílení cen v Los Angeles vévodilo seriálové drama Prolhané krásky.

Los Angeles – Teen Choice Awards oceňuje každoročně ty nejvýraznější osobnosti z oblasti hudby, filmu, televize, sportu, módy a internetu.

Letošní slavnostní večer se konal 10. srpna v Shrine Auditorium a o vítězích rozhodli dětští diváci ve věku od 13 do 19 let.

Tradiční cenu, designové surfovací prkno s letní tématikou, si letos odnesla herečka Selena Gomez, coutry zpěvačka Taylor Swift nebo Demi Lovato za interpretaci letního songu Really Don't Care.

Ocenění získala i Kim Kardashian

Z herců získal surf Ansel Elgort za film Hvězdy nám nepřály nebo Josh Hutcherson za filmovou sérii Hunger Games.

Mezi seriálovými herečkami uspěla Lea Michele za hudební komedii Glee. Nejvíce cen si odnesl seriál Little Pretty Liars, který znají čeští diváci pod názvem Prolhané krásky. Oceněno bylo hned několik hlavních postav. Herečka Lucy Hale, Tyler Blackburn, Sasha Pieterse a Ian Harding.

V kategorii reality show si pro tři surfovací prkna za show Keeping Up with the Kardashians došly slavné sestry Kylie Jenner, Kim Kardashian a Kendall Jenner.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Základní část NHL se bude hrát až do poloviny května

Vedení NHL rozhodlo o prodloužení základní části soutěže až do 16. května. K tomuto kroku vedlo elitní ligu odložení hned osmi zápasů Vancouveru kvůli nákaze nemocí covid-19. NHL nicméně stále počítá s tím, že ve zkrácené sezoně odehraje každý z týmů v souladu s původním plánem všech 56 utkání dlouhodobé fáze. Zatím však není jasné, kdy začnou vyřazovací boje o Stanley Cup.

Přestože bylo ve zhuštěném programu základní části, při němž čeká za normálních okolností každý klub 82 zápasů, odloženo od začátku sezony z důvodu koronavirové pandemie 54 utkání a dalších pět kvůli potížím s počasím, nenabrala NHL zatím nijak dramatický skluz. Původně měla dlouhodobá fáze skončit 8. května, již dříve byla prodloužena do 11. května.

Tým Canucks byl v rozehrané soutěži zasažen nákazou dosud nejvýrazněji. Různé formy koronaviru byly diagnostikovány u 21 hráčů a čtyř dalších zaměstnanců klubu. Kanadský celek, který má odehráno nejméně utkání (37) v soutěži, hrál kvůli tomu naposledy 24. března. Dnes už ale může začít s tréninkem, do zápasového zatížení pak naskočí v pátek soubojem s Edmontonem.

O začátku play off nebylo zatím rozhodnuto. "NHL bude i nadále sledovat a pečlivě vyhodnocovat průběh základní části, teprve pak bude definitivně oznámeno datum, kdy se začne hrát o Stanley Cup. S posledními změnami a posunutým koncem základní části v Severní divizi je ale možné, že zápasy prvního kola play off začnou ve Východní, Centrální a Západní divizi o pár dnů dříve než v Severní divizi," uvedla liga v tiskové zprávě.

S prodloužením základní části NHL se však zmenšil časový prostor hráčům, kteří posílí národní týmy na mistrovství světa v Lotyšsku. Rovněž posunutý šampionát, jehož spolupořadatelem mělo být původně i Bělorusko, začne v pátek 21. května. Hned v jeho úvodní den půjdou do akce i čeští hokejisté, které čeká souboj s Ruskem. Finále turnaje je pak naplánováno na neděli 6. června.

Zdroj: ČTK
Další zprávy