Rihanna i Cyrus: Krása a luxus jako zbraně v boji proti AIDS

Rihanna i Cyrus: Krása a luxus jako zbraně v boji proti AIDS
Nezisková organizace amfAR vznikla v roce 1985 a jejím cílem je najít řešení celosvětového problému s onemocněním AIDS a HIV prostřednictvím inovativních výzkumů. Pod její záštitou se každoročně pořádají gala večery za přítomnosti mnoha celebrit... jako například Gwyneth Paltrow.
Organizace od svého vzniku investovala ve výzkumných programech více než 388 miliónů dolarů a získala přes tři tisíce výzkumných grantů po celém světě. (na obrázku herečka Rose McGowan)
amfAR upozorňuje na neustálou neznalost nemoci a jedním z jejích programů je zlepšení prevence v oblastech s vysokou mírou nákazy. (na obrázku herečka January Jones)
Podle statistik organizace na celém světě žije více než 35 miliónů lidí s HIV. Třem miliónů z nich je méně než 15 let. (na obrázku zpěvačka Natasha Bedingfield)
Foto: Reuters
pej
30. 10. 2014 12:23
Americké celebrity podpořily charitativní akci organizace bojující proti AIDS.

Fotogalerie - Nezisková organizace amfAR bojuje proti HIV a AIDS, od svého založení v roce 1985 vybrala pro tyto účely přes 388 miliónů dolarů.

Kromě každoročních charitativních plesů organizuje i gala večery, na nichž se předávají čestná uznání za boj proti AIDS. Z letošního amfAR Inspiration, který se konal 29. října v Los Angeles, jej získal módní návrhář Tom Ford za přítomnosti mnoha známých osobností z filmového a hudebního průmyslu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy