Krásné ženy a naleštěná auta. Takový byl autosalon v Paříži

Krásné ženy a naleštěná auta. Takový byl autosalon v Paříži
Autosalon Paříž 2014
Autosalon Paříž 2014
Autosalon Paříž 2014
Autosalon Paříž 2014
Foto: Radek Pecák
Magazín Magazín
11. 10. 2014 9:00
Autosalon v Paříži není jen místem setkání automobilových nadšenců a odborníků, ale i místem s vysokou koncentrací sympatických modelek.

Paříž - Každé dva roky se v hlavním městě Francie schází milovníci aut při příležitosti mezinárodního Pařížského autosalonu. Ten letošní probíhal od 5. do 10. října.

Výstava, která se koná už od roku 1898, se stala jednou z největších v Evropě. Tu každoročně navštíví přes milión návštěvníků.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Další zprávy