Valentýnské řádění: Nejhorší zamilované fotky

Valentýnské řádění: Nejhorší zamilované fotky
Foto: awkwardfamilyphotos.com
jaz
14. 2. 2015 7:30
Nevydařené fotografie s valentýnskou tématikou jsou k vidění v americkém muzeu, kam se dostanou jen ty nejtrapnější kousky z rodinného alba.

Santa Monica Láska je slepá. To dokazují i fotografie z muzea California Heritage Museum, které se nachází v obyčejném rodinném domě, ve kterém na stěnách visí ty "nejtrapnější snímky od lidí z celého světa". A téma lásky převažuje.

Muzeum založil v roce 2009 Mike Bender se svým kamarádem, scenáristou Dougem Chernackem, když během návštěvy rodičů narazil na svou fotografii z dětství, která byla tak bizarní, že si ji nemohl nechat pro sebe.

Vtipné rodinné snímky baví nejen návštěvníky muzea, ale i lidi na sociálních sítích. Fotografie jsou totiž také k vidění na webových stránkách Heritage Musea.

 

Právě se děje

před 15 minutami

U Jasenné na Zlínsku se stala smrtelná autonehoda, silnice je uzavřená

U Jasenné na Zlínsku se v neděli ráno stala smrtelná dopravní nehoda. Silnice mezi obcemi Jasenná a Liptál na Vsetínsku je uzavřená, policisté v obou obcích odklánějí dopravu, sdělila zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Nehoda se stala na hlavním tahu ze Zlína na Vsetín.

"Řidič osobního vozidla při jízdě od Vsetína do Vizovic čelně narazil do stromu a s vozidlem skončil na střeše. Vozidlo začalo po havárii hořet. Veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody na místě prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty," uvedla Kozumplíková. Silnice by podle ní měla zřejmě být uzavřená celé dopoledne.

před 47 minutami

Smlouvu o zákazu jaderných zbraní podepsalo potřebných padesát zemí

Smlouvu o nešíření jaderných zbraní (TPNW) už podepsalo 50 zemí. Poté, se k ní v sobotu připojil Honduras, tak dokument může za 90 dní, tedy 22. ledna, vstoupit v platnost, oznámila v noci na neděli OSN. Jaderné mocnosti však dokument odmítají, upozorňuje agentura AP.

Generální tajemník OSN António Guterres řekl, že vstoupením smlouvy v platnost vyvrcholí světové hnutí, které upozorňuje na "katastrofální důsledky jakéhokoli používání jaderných zbraní proti lidem" a že dokument je "holdem přeživším jaderných výbuchů a zkoušek, z nichž mnozí se o tuto smlouvu zasazovali".

Zdroj: ČTK
Další zprávy