FOTO Tunel Blanka otevře Chuck Norris. Slaví 75 let!

Tenhle je nový. Už jste ho také slyšeli? "Chuck Norris dokončil a otevřel tunel Blanka v termínu."
"I pravil Bůh: 'Můžu Chucku?' A bylo světlo." Tak zní jeden z klasických vtipů na Chucka Norrise. Na internetu jich kolují tisíce. Existují dokonce i speciální české stránky www.chucknorris.cz, kde se můžete probírat stovkami variací téhož. Připomeňte si ty nejzdařilejší.
Když už jsme byli u toho světla, další z vtipů, formulovaných trochu jako Murphyho zákony, zní: "Světlo je sice o něco rychlejší než Chuck Norris, ale bojí se vyhrát."
Se světlem je ostatně kamarád a umí ho využít jako rostliny: "Chuck Norris je schopný fotosyntézy."
Kromě světla si tento akční hrdina dokázal podmanit i čas: "Čas na nikoho nečeká... Pokud to není Chuck Norris."
Foto: Koláž Aktuálně.cz
ČTK Magazín ČTK, Magazín, hrz
10. 3. 2015 12:42
Chuck Norris oslavil 75 let. Připomeňte si největší skutky, činy a také vtipy, jimiž se proslavil.

Fotogalerie - Chuck Norris diváky zaujal spíš karatistickými kopy než hereckým uměním, to ale není v jeho oboru žádná výjimka. Kromě filmování se věnuje i výchově mládeže a otevřeně podporuje americké konzervativní politiky.

Jeho image drsného muže se stala terčem vtipů. Na internetu stále žije kult nadpřirozeného Chucka Norrise - muže, který povolil Bohu stvořit svět, umí dělit nulou a rozbrečí i cibuli. Čeští ctitelé Norrise dokonce nepochybují o tom, že se mu podaří dosáhnout otevření tunelu Blanka.

Žerty ale podruhé ženatý otec pěti dětí bere s nadhledem a ve své "škatulce" zůstává. Před lety se tak objevil v reklamě českého mobilního operátora a naposledy hrál po boku dalších zestárlých akčních hvězd ve filmu Expendables: Postradatelní 2.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Sesuv půdy v nelegálním dole na zlato v Indonésii si vyžádal tři mrtvé

Při sesuvu půdy v nelegálním dole na zlato přišli v Indonésii o život tři lidé a pět se pohřešuje. S odvoláním na místní představitele o tom ve čtvrtek informovala agentura AP. Podle přeživších bylo v dole, který se nachází na ostrově Sulawesi, ve středu v době sesuvu 23 lidí. Příčinou neštěstí bylo podle Andriase Hendrika Johannese, který vede záchranný tým, nestabilní podloží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy