FOTO Tunel Blanka otevře Chuck Norris. Slaví 75 let!

Tenhle je nový. Už jste ho také slyšeli? "Chuck Norris dokončil a otevřel tunel Blanka v termínu."
"I pravil Bůh: 'Můžu Chucku?' A bylo světlo." Tak zní jeden z klasických vtipů na Chucka Norrise. Na internetu jich kolují tisíce. Existují dokonce i speciální české stránky www.chucknorris.cz, kde se můžete probírat stovkami variací téhož. Připomeňte si ty nejzdařilejší.
Když už jsme byli u toho světla, další z vtipů, formulovaných trochu jako Murphyho zákony, zní: "Světlo je sice o něco rychlejší než Chuck Norris, ale bojí se vyhrát."
Se světlem je ostatně kamarád a umí ho využít jako rostliny: "Chuck Norris je schopný fotosyntézy."
Kromě světla si tento akční hrdina dokázal podmanit i čas: "Čas na nikoho nečeká... Pokud to není Chuck Norris."
Foto: Koláž Aktuálně.cz
ČTK Magazín ČTK, Magazín, hrz
10. 3. 2015 12:42
Chuck Norris oslavil 75 let. Připomeňte si největší skutky, činy a také vtipy, jimiž se proslavil.

Fotogalerie - Chuck Norris diváky zaujal spíš karatistickými kopy než hereckým uměním, to ale není v jeho oboru žádná výjimka. Kromě filmování se věnuje i výchově mládeže a otevřeně podporuje americké konzervativní politiky.

Jeho image drsného muže se stala terčem vtipů. Na internetu stále žije kult nadpřirozeného Chucka Norrise - muže, který povolil Bohu stvořit svět, umí dělit nulou a rozbrečí i cibuli. Čeští ctitelé Norrise dokonce nepochybují o tom, že se mu podaří dosáhnout otevření tunelu Blanka.

Žerty ale podruhé ženatý otec pěti dětí bere s nadhledem a ve své "škatulce" zůstává. Před lety se tak objevil v reklamě českého mobilního operátora a naposledy hrál po boku dalších zestárlých akčních hvězd ve filmu Expendables: Postradatelní 2.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Jihomoravští policisté zadrželi loni na hranicích se Slovenskem 14 tisíc migrantů

Jihomoravští policisté zadrželi za loňský rok na hranicích se Slovenskem zhruba 14 tisíc nelegálních migrantů, od 29. září, kdy byly zavedené intenzivní kontroly, jich bylo téměř šest tisíc. V lednu už počet zadržených migrantů výrazně klesl díky kontrolám i počasí, řekl v sobotu novinářům jihomoravský policejní ředitel Leoš Tržil.

Od neděle kontroly skončí a budou pouze namátkové. Policie bude také nadále monitorovat pohyb na hraničních přechodech, na zelené hranici i situaci v příhraničních obcích. Na ostrahu hranic bude vyčleněno na denní směně 39 policistů, což je zhruba desetina stavu z doby nejvyššího nasazení.

Od neděle bude také možné znovu volně překračovat zelenou hranici. Zjednoduší to situaci turistům, kteří, ač je Česko a Slovensko součástí schengenského prostoru, přes zelenou hranici nemohli.

Drtivá většina, 93 procent, zadržených migrantů byli loni Syřané. "Převážně se jednalo o mladé muže, výjimečně o matky s dětmi. Letos v lednu už to nebyli Syřané, ale například Moldavané," řekl Tržil. 

Další zprávy