FOTO Tunel Blanka otevře Chuck Norris. Slaví 75 let!

Tenhle je nový. Už jste ho také slyšeli? "Chuck Norris dokončil a otevřel tunel Blanka v termínu."
"I pravil Bůh: 'Můžu Chucku?' A bylo světlo." Tak zní jeden z klasických vtipů na Chucka Norrise. Na internetu jich kolují tisíce. Existují dokonce i speciální české stránky www.chucknorris.cz, kde se můžete probírat stovkami variací téhož. Připomeňte si ty nejzdařilejší.
Když už jsme byli u toho světla, další z vtipů, formulovaných trochu jako Murphyho zákony, zní: "Světlo je sice o něco rychlejší než Chuck Norris, ale bojí se vyhrát."
Se světlem je ostatně kamarád a umí ho využít jako rostliny: "Chuck Norris je schopný fotosyntézy."
Kromě světla si tento akční hrdina dokázal podmanit i čas: "Čas na nikoho nečeká... Pokud to není Chuck Norris."
Foto: Koláž Aktuálně.cz
ČTK Magazín ČTK, Magazín, hrz
10. 3. 2015 12:42
Chuck Norris oslavil 75 let. Připomeňte si největší skutky, činy a také vtipy, jimiž se proslavil.

Fotogalerie - Chuck Norris diváky zaujal spíš karatistickými kopy než hereckým uměním, to ale není v jeho oboru žádná výjimka. Kromě filmování se věnuje i výchově mládeže a otevřeně podporuje americké konzervativní politiky.

Jeho image drsného muže se stala terčem vtipů. Na internetu stále žije kult nadpřirozeného Chucka Norrise - muže, který povolil Bohu stvořit svět, umí dělit nulou a rozbrečí i cibuli. Čeští ctitelé Norrise dokonce nepochybují o tom, že se mu podaří dosáhnout otevření tunelu Blanka.

Žerty ale podruhé ženatý otec pěti dětí bere s nadhledem a ve své "škatulce" zůstává. Před lety se tak objevil v reklamě českého mobilního operátora a naposledy hrál po boku dalších zestárlých akčních hvězd ve filmu Expendables: Postradatelní 2.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Íránský ministr: Írán připravuje místo na vyslání satelitu. Podle USA se snaží ukrývat svůj balistický program

Írán připravuje místo, ze kterého vyšle satelit. Na twitteru to napsal íránský ministr pro informační a komunikační technologie Mohammad Džavád Azarí Džahromí. Informovala o tom agentura Reuters, která připomněla, že podle USA se Teherán takto snaží skrývat svůj balistický program.

Zdroj: ČTK
před 12 minutami

Katalánský premiér přišel o mandát poslance, region možná čekají nové volby

Do centra Barcelony vyšly skupiny separatistů, z nichž někteří zapalovali kontejnery. Policie několik osob zadržela. Impulsem k demonstracím bylo bouřlivé zasedání regionálního parlamentu, jehož vedení oznámilo pozastavení mandátu katalánskému premiérovi Quimu Torrovi. Premiérem tohoto španělského regionu Torra zůstává, podle místních médií ale hrozí Katalánsku předčasné regionální volby kvůli dnes vyostřenému rozkolu mezi stranami katalánské vlády.

před 1 hodinou

Hlavní vyjednavač pro brexit Barnier: Lhůta na dohodu o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií je příliš krátká

Lhůta pro vyjednání dohody o budoucích vztazích Británie s Evropskou unií po brexitu je extrémně krátká. V projevu na univerzitě v severoirské metropoli Belfastu to řekl hlavní unijní vyjednavač pro brexit Michel Barnier. Británie opustí EU v pátek. Dohodu o budoucích vztazích by měli Londýn a Brusel vyjednat v následujícím přechodném období, které ovšem bude trvat jen do konce letošního roku.

Další zprávy