FOTO Nejkrásnější olympioničky ze Soči. Jak dopadly Češky?

Gabriela Soukalová
Jamie Anderson (24 let, USA, snowboard)
Tina Maze (31 let, Slovinsko, alpské lyžování)
Eva Samková (21 let, Česká republika, snowboard)
Sarah Hendrickson (19 let, USA, skoky na lyžích)
Foto: ČOV/Václav Mudra
jaz
24. 2. 2014 15:30
Olympijské hry v ruském Soči překvapily nejen skvělými výkony, ale i záplavou krásných sportovkyň, které se účastnily letošního klání o medaile.

Soči / Praha - Norka Silje Norendal nebo česká biatlonistka Gabriela Soukalová patří k zástupu pohledných sportovkyň, které by se mohly účastnit soutěží krásy, zatímco jsou ale špičkami v alpském lyžování, snowboardu či krasobruslení.

Podívejte se na 15 nejkrásnějších sportovkyň ze zimní olympiády v Soči.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy