FOTO Milenky politiků: Kdo ze slavných státníků podlehl?

FOTO Milenky politiků: Kdo ze slavných státníků podlehl?
Valérie Trierweiler, dnes již bývalá partnerka Françoise Hollanda, opustila o víkendu prezidentskou rezidenci ve Versailles. Právní zástupce v současnosti řeší majetkové vyrovnání.
Julie Gayet na filmové festivalu v Cannes
Julie Gayet v televizním filmu Manege Note
Milenka po boku francouzské hlavy státu není žádnou výjimkou. Zprávami o mimomanželském vztahu plnil titulky časopisů i Hollandův předchůdce Nicolas Sarkozy. Jeho tehdejší milenka, modelka a herečka Carla Bruni, je dnes již jeho manželkou.
Foto: Profimedia.cz
pej
27. 1. 2014 11:14
Francouzský prezident Francois Hollande není jedinou hlavou státu či politikem, kterého média "usvědčila" z mimomanželského poměru. Kdo další ze světových i českých politiků měl problémy s nevěrou?
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy