FOTO Milenky politiků: Kdo ze slavných státníků podlehl?

FOTO Milenky politiků: Kdo ze slavných státníků podlehl?
Valérie Trierweiler, dnes již bývalá partnerka Françoise Hollanda, opustila o víkendu prezidentskou rezidenci ve Versailles. Právní zástupce v současnosti řeší majetkové vyrovnání.
Julie Gayet na filmové festivalu v Cannes
Julie Gayet v televizním filmu Manege Note
Milenka po boku francouzské hlavy státu není žádnou výjimkou. Zprávami o mimomanželském vztahu plnil titulky časopisů i Hollandův předchůdce Nicolas Sarkozy. Jeho tehdejší milenka, modelka a herečka Carla Bruni, je dnes již jeho manželkou.
Foto: Profimedia.cz
pej
27. 1. 2014 11:14
Francouzský prezident Francois Hollande není jedinou hlavou státu či politikem, kterého média "usvědčila" z mimomanželského poměru. Kdo další ze světových i českých politiků měl problémy s nevěrou?
 

Právě se děje

před 32 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy