reklama
 
 

FOTO Večírek roku: Ples v Metropolitním muzeu. Kdo zazářil?

6. 5. 2014 9:53
Slavný ples v newyorském Metropolitním muzeu umění byl tentokrát věnován britskému návrháři Charlesi Jamesovi. Vstupenka na akci stála 25 tisíc dolarů.

New York - Jednu z exkluzivních společenských událostí roku, pondělní ples v newyorském Metropolitním muzeu umění, si nenechaly ujít přední osobnosti z oblasti umění, módy a zábavního průmyslu.

Galavečer bývá podle agentury DPA často označován jako "večírek roku" a tomu odpovídá i účast řady známých tváří. Letos byly na plese k vidění mimo jiné slavné dvojice - Johnny Depp spolu s Amber Heard, David a Victoria Beckhamovi, Sean Penn a Charlize Theron, Beyoncé a Jay Z. 

Ples je oslavou zahájení výstavy módy v muzejním Institutu uměleckých kostýmů a je považován za prvořadou událost v módním průmyslu. Večer má každoročně jiné ústřední módní motto, tentokrát se událost soustředila na výstavu díla britského návrháře Charlese Jamese (1906-1978), známého pro své slavnostní plesové róby.

Exkluzivitu události podtrhuje krom účasti známých osobností také cena vstupenky, ta letos činila 25 tisíc dolarů (takřka 500 tisíc korun). Metropolitní ples se koná již od roku 1971.

autoři: ČTK, Magazín | 6. 5. 2014 9:53

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama