Těhotná Meghan a Harry pobláznili Austrálii. Pro královské dítě dostávají první dárky

Vévodové ze Sussexu v sydneyské zoo.
Australské Sydney se stalo první zastávkou 16denního programu prince Harryho a jeho manželky vévodkyně Meghan. Pár tak jde ve stopách rodičů Harryho Charlese a Diany, kteří vyrazili na svou první oficiální královskou návštěvu také do Austrálie a na Nový Zéland.
"Děkujeme za neuvěřitelně vřelé přivítání a šanci setkat se s Australany z různých oborů. Opravdu jsme si nemohli přát lepší místo k oznámení, že čekáme narození holčičky nebo chlapečka," uvedl vévoda ze Sussexu.
Oba dostali spoustu dárků.
A dětské botičky australské značky Ugg.
Foto: Reuters
Magazín Reuters Magazín, Reuters
16. 10. 2018 15:34
Vévodové ze Sussexu začali v pondělí svou cestu po Austrálii, Novém Zélandu a pacifických ostrovech. Na své první zastávce v Sydney se setkali s velmi vřelým uvítáním. Meghan a Harry jsou doslova zavaleni gratulacemi, očekávání prvního potomka s nimi slaví celá Austrálie. Pro prvního potomka již dostali první dárky - kromě květin také plyšového klokana a dětské botičky australské značky Ugg. Podívejte se na jejich putování po Austrálii, navštívili například i sydneyskou zoo, kde po nich ošetřovatelé pojmenovali dva koaly.
 

Právě se děje

Další zprávy