FOTO Česká Miss slaví 10 let. Co dnes dělají vítězky?

Podívejte se, co dnes dělají vítězky soutěže Česká Miss
Kateřina Smejkalová (2005) - Vítězství pro ni znamenalo obrovský skok do neznáma a zároveň důležitý zlomový moment v životě. Největším úspěchem v modelingu pro ni byla účast na Toronto Fashion Week.
Na univerzitě Jana Amose Komenského dosáhla bakalářského titulu v oboru Vzdělávání dospělých. V blízké budoucnosti má v plánu získat i titul magisterský. Zároveň hodlá zúročit svoje zkušenosti z Kanady, kde pracovala jako fashion konzultantka a manažerka obchodu módní značky Mexx.
Renata Langmannová (2006) – Vítězství jí otevřelo dveře do světa českého i zahraničního modelingu. V oblasti módního průmyslu se pohybuje stále a má za sebou spolupráci s mnoha známými značkami (Nestlé, Guess, Triumph, Lormar), s českými i světovými návrháři a objevila se i na titulních stránkách módních časopisů.
Vystudovala Policejní akademii ČR a v současnosti se aktivně podílí na charitativní činnosti, a to především ve spolupráci s Terezou Maxovou.
Foto: Česká Miss
pej
29. 3. 2014 7:25
Soutěž krásy Česká Miss letos oslaví desáté výročí svého vzniku. Co dělají královny krásy dnes?

Praha Česká Miss letos oslaví kulaté výročí. Od roku 2004 se do soutěže krásy přihlásilo 10832 dívek, přičemž do finále se probojovalo 98 krásek. Většině z nich soutěž pomohla nastartovat kariéru modelek, hereček nebo moderátorek.

"Každý ročník České Miss přinesl něco nového. Vážím si všech dívek, které soutěží, a vážím si toho, že žádnou z vítězek neprovází žádný skandál," řekla Michaela Maláčová, ředitelka České Miss.

Podívejte se do galerie na osudy a příběhy vítězek uplynulých devíti ročníků České Miss. Jak se jim změnil život?

 

Právě se děje

Další zprávy