FOTO Česká Miss slaví 10 let. Co dnes dělají vítězky?

Foto: Česká Miss
pej
29. 3. 2014 7:25
Soutěž krásy Česká Miss letos oslaví desáté výročí svého vzniku. Co dělají královny krásy dnes?

Praha Česká Miss letos oslaví kulaté výročí. Od roku 2004 se do soutěže krásy přihlásilo 10832 dívek, přičemž do finále se probojovalo 98 krásek. Většině z nich soutěž pomohla nastartovat kariéru modelek, hereček nebo moderátorek.

"Každý ročník České Miss přinesl něco nového. Vážím si všech dívek, které soutěží, a vážím si toho, že žádnou z vítězek neprovází žádný skandál," řekla Michaela Maláčová, ředitelka České Miss.

Podívejte se do galerie na osudy a příběhy vítězek uplynulých devíti ročníků České Miss. Jak se jim změnil život?

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 3 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy