Moderátor Letterman jde do důchodu. Přáli mu Obama i Bush

David Letterman
Jeho odchod ve videovzkazu okomentovali i někdejší američtí prezidenti George Bush starší i mladší, Bill Clinton a také současný šéf Bílého domu Barack Obama.
Před Ed Sullivan Theater na Manhattanu se s ním přišla rozloučit i celá řada fanoušků. "Děkujeme ti za 33 úžasných roků, Davide," vzkazovali.
Poslední díl zahájila věta bývalého prezidenta Geralda Forda z let 1974 až 1977, který v projevu k národu po rezignaci svého předchůdce Richarda Nixona prohlásil, že "naše dlouhá státní noční můra skončila".
Stejnou větu pak zopakovali i oba Bushové, Clinton a Obama, který k tomu dodal, že Letterman odchází do důchodu.
Foto: Profimedia.cz
Reuters ČTK Magazín Reuters, ČTK, Magazín
21. 5. 2015 11:28
Americký moderátor David Letterman uvedl svou poslední show. Rozloučily se s ním desítky fanoušků, známých osobností, a dokonce i americký prezident.

New YorkDavid Letterman po 33 letech ukončil svůj pravidelný komediální večerní pořad Late Show a odešel do důchodu.

S osmašedesátiletým moderátorem se před divadlo Ed Sullivan Theater na Manhattanu přišla rozloučit celá řada fanoušků a známých osobností, stejně jako například americký prezident Barack Obama prostřednictvím video vzkazu.

Po 33 letech a 6028 vysíláních přebírá show komediální hvězda Stephen Colbert, kterého američtí diváci znají ze show The Colbert Report.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem je po opravě průjezdná už oběma směry. Ve směru na Brno se jezdí od 15:00, od 21:30 i na Ostravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy