Fotky: William s Kate navštívili Polsko. Princeznička Charlotte je opravdu kouzelná, píší novináři

Fotky: William s Kate navštívili Polsko. Princeznička Charlotte je opravdu kouzelná, píší novináři
Britský princ William s manželkou Kate v pondělí zahájili čtyřdenní cestu do Polska a Německa.
Ve středu se Kate a William vrátí do Varšavy, odkud odletí do Německa.
Při první oficiální návštěvě Polska doprovázejí prince Williama a vévodkyni Kate i jejich děti: dvouletá Charlotte a její bratr George, který v sobotu oslaví čtvrté narozeniny. Polská prezidentská kancelář se pochlubila, že v paláci Belweder, kde bude návštěva ubytována, připravila i hračky a skluzavky.
Návštěva je podle prezidentské kanceláře výrazem přátelství, respektu a dobrých polsko-britských vztahů.
Foto: Reuters
Magazín ČTK Magazín, ČTK
18. 7. 2017 10:04
Britský princ William s manželkou Kate zahájili v pondělí čtyřdenní cestu do Polska a Německa. Po příjezdu do polské metropole se pár setkal s polským prezidentem Andrzejem Dudou a jeho ženou.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy