Fotky: Miss America poprvé bez promenády v plavkách. Diváci na protest bučeli

Fotky: Miss America poprvé bez promenády v plavkách. Diváci na protest bučeli
Organizátoři ke kontroverznímu kroku přikročili na podporu tažení proti sexuálnímu ponižování žen, které v USA prosazuje hnutí MeToo.
Vítězka, kterou do finálové části katapultovalo vítězství v regionální soutěží Miss New York, se změnami v organizaci konkurzu souhlasí.
Vyřazení defilé v plavkách jí prý umožnilo pořádně se najíst.
O titul Miss America 2019 se v Atlantic City na východním pobřeží USA ucházelo 51 žen, každý americký stát delegoval jednu kandidátku.
Foto: Reuters
ČTK Magazín ČTK, Magazín
10. 9. 2018 9:53
Nia Imani Franklinová se v neděli stala první Američankou, která vyhrála soutěž krásy Miss America po rozhodnutí poroty vyřadit dosud neodmyslitelné defilé v plavkách. Podívejte se na fotogalerii ze slavnostního ceremoniálu, který proběhl v Atlantic City na východním pobřeží USA.
 

Právě se děje

před 12 minutami

Kryštof přesouvá vánoční koncerty v O2 areně na prosinec 2021

Kvůli opatřením proti šíření koronaviru kapela Kryštof přeložila oba prosincové vyprodané koncerty v pražské O2 areně na příští rok. Prodáno bylo přes 30 tisíc vstupenek, které zůstávají v platnosti i na nové termíny. Lístky z pátku 4. prosince 2020 platí na nový termín 18. prosince příštího roku. Vstupenky ze soboty 5. prosince platí na 19. prosince 2021.

Na koncertě měla zaznít i píseň Vánoční, kterou Richard Krajčo a skupina Kryštof před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem a po dohodě ji představili až nedávno, rok po Gottově loňském úmrtí. Skupina Kryštof kvůli opatřením proti šíření koronaviru vedle O2 areny již přeložila osm letních festivalů Kryštof Kemp.

Zdroj: ČTK
Další zprávy