Žvejkal, Hasselhoff i démon s upilovanými rohy. V Praze proběhl první Comic-Con

Foto: Milan Bureš
Magazín ČTK Magazín, ČTK
9. 2. 2020 15:25
Festival popkultury Comic-Con, jehož první ročník proběhl o víkendu Praze, navštívilo 23 tisíc lidí. Mnozí z nich přišli do pražského O2 Universa v kostýmech hrdinů z filmů, seriálů či komiksů. Velmi silný zájem vzbudil i fanouškovský program, výstavy a herny. Podívejte se na nejzajímavější kostýmy, převleky a komiksové postavy.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy