Humanoidi, tančící pavouci i chytré pračky. To byl CES 2015

veletrh CES
Veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas představil nový Samsung Galaxy Edge, který má specifický display přes hranu telefonu.
Xna Snow-1 snowboard s analyzačním systémem využívá speciálního vázání a smartphone aplikaci k analýze snowboardistovy techniky.
Nová chytrá pračka s dvěma bubny je řízena aplikací smartphonu, která upozorňuje uživatele na stav praní.
Dětská láhev s držákem GIGI odešle do smartphonu rodičů informace o tom, jak moc a jak rychle dítě pije. Aby se zabránilo polykání vzduchu a sleduje optimální úhel krmení dítěte.
Foto: Reuters
jaz
11. 1. 2015 12:51
Přední světoví výrobci představili na mezinárodním veletrhu CES 2015 elektronické novinky. Podívejte se na ty nejzajímavější.

Las Vegas – Veletrh spotřební elektroniky CES se jako obvykle konal začátkem roku v pouštním městě v Nevadě.

Představil řadu technických vymožeností od domácích spotřebičů, přes nové chytré telefony, televize, počítače i automobily.

Zajímavostí je například chytrá plynová trouba ovládaná přes smartphone nebo květináč, který poskytne veškeré informace o stavu květiny a v případě potřeby ji sám zalije.

Na své si ale přišli i nadšenci virtuálních brýlí, kamer GoPro nebo lokačních zařízení, které v roce 2015 budou monitorovat nejen psí mazlíčky, ale i děti.

 

Právě se děje

Další zprávy