Tak jde čas s Harrym Potterem. Jak zestárli hlavní hrdinové?

Emma Watson
Pro rodilou Pařížanku Emmu Watson byly filmy o Harrym Potterovi první hereckou zkušeností. Když se začalo natáčet, bylo dnes čtyřiadvacetileté Emmě teprve deset let a v době po Potterovi se objevila například v životopisném dramatu s názvem Bling Ring: jako VIPky z roku 2013. Kromě toho se ale stala vyhledávanou celebritou pro módní a kosmetické kampaně.
Mladé herečce se nevyhýbaly ani skandály. Při studiu na vysoké škole v USA unikly na internet její nahé fotografie, které ale označila na fotomontáže. Nedávno zase popřela spekulace, že by snad udržovala vztah s jedním z následníků britského trůnu, princem Harrym.
Dnes šestadvacetiletý Rupert Grint prožil dospívání jako Ron Weasley, nejlepší přítel Harryho Pottera.
I pro něho byla potterovská série první hereckou zkušeností, jako jeden z mála ovšem zvládal souběžně natáčet i jiné filmy, jako například komedii Neřízená střela nebo drama Kříž cti.
Foto: Profimedia.cz
jaz
31. 3. 2015 12:00
Když se postavili před kameru v čarodějnických hábitech, byly to ještě děti. Co dnes dělají a jak zestárli herci ze slavné ságy o Harrym Potterovi?

Fotogalerie Emma Watson, Rupert Grint a Daniel Radcliffe nejsou jedinými hrdiny sedmidílné série z pera spisovatelky J. K. Rowlingové.

Jak dospěla mladičká herečka, která ztvárnila Ginny Weasley? Co dnes dělá nešika Neville Longbottom a jsou ve skutečnosti Crabbe a Goyle stejnými padouchy jako ve filmu o Harrym Potterovi?

Podívejte se, jak se změnili herci ze slavné filmové ságy

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 5 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy