14 důvodů, proč bude letošní rok lepší než ten uplynulý

Proč se těšit na rok 2014?
Více prodloužených víkendů. Díky státním svátkům (pondělky 21. 4. a 17.11.) nás čekají dva prodloužené víkendy, a pokud si naplánujete dovolenou na čtvrtek 1. 5. a 8. 5. nebo na úterý 28. 11., můžete jich mít rovnou pět. Odpočineme si i na konci roku, vánoční svátky totiž připadají na středu (24. 12.), čtvrtek (25. 12.) a pátek (26. 12.).
Návrat české reprezentace mezi fotbalovou elitu. Trenér Pavel Vrba vyhraje s národním týmem za dva roky EURO a na Strahově mu Pelta postaví sochu v nadživotní velikosti. Zatím ale bohatě postačí, když v březnu porazí v přátelském utkání Norsko a květnu Finsko.
Připravte se na hudební žně. Do Česka se chystají špičkoví muzikanti jako Robert Plant, Justin Timberlake, Robbie Williams, Michael Bublé, Depeche Mode, Metallica nebo Nine Inch Nails. Nová alba připravují U2, Foo Fighters, Prince, z domácích pak Vypsaná fixa, Michael Kocáb, rapper Orion, Ewa Farna či Michal Hrůza.
Invaze komiksových superhrdinů. Tuzemská kina vezmou útokem adaptace slavných komiksů - Captain America: Návrat prvního Avengera, 300: Vzestup říše, Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí, Amazing Spider-Man 2 nebo X-Men: Days of Future Past. A před letošními Vánoci (konečně) skončí několikaroční putování Hobita, závěrečný díl nese podtitul Tam a zase zpátky.
Foto: koláž Aktuálně.cz
15. 1. 2014 5:00
Více prodloužených víkendů, tiskárny na jídlo, hudební comebacky i zimní olympiáda. Podívejte se na 14 důvodů, proč se těšit na rok 2014.
 

Právě se děje

Další zprávy