14 důvodů, proč bude letošní rok lepší než ten uplynulý

Proč se těšit na rok 2014?
Více prodloužených víkendů. Díky státním svátkům (pondělky 21. 4. a 17.11.) nás čekají dva prodloužené víkendy, a pokud si naplánujete dovolenou na čtvrtek 1. 5. a 8. 5. nebo na úterý 28. 11., můžete jich mít rovnou pět. Odpočineme si i na konci roku, vánoční svátky totiž připadají na středu (24. 12.), čtvrtek (25. 12.) a pátek (26. 12.).
Návrat české reprezentace mezi fotbalovou elitu. Trenér Pavel Vrba vyhraje s národním týmem za dva roky EURO a na Strahově mu Pelta postaví sochu v nadživotní velikosti. Zatím ale bohatě postačí, když v březnu porazí v přátelském utkání Norsko a květnu Finsko.
Připravte se na hudební žně. Do Česka se chystají špičkoví muzikanti jako Robert Plant, Justin Timberlake, Robbie Williams, Michael Bublé, Depeche Mode, Metallica nebo Nine Inch Nails. Nová alba připravují U2, Foo Fighters, Prince, z domácích pak Vypsaná fixa, Michael Kocáb, rapper Orion, Ewa Farna či Michal Hrůza.
Invaze komiksových superhrdinů. Tuzemská kina vezmou útokem adaptace slavných komiksů - Captain America: Návrat prvního Avengera, 300: Vzestup říše, Sin City: Dáma, pro kterou se zabíjí, Amazing Spider-Man 2 nebo X-Men: Days of Future Past. A před letošními Vánoci (konečně) skončí několikaroční putování Hobita, závěrečný díl nese podtitul Tam a zase zpátky.
Foto: koláž Aktuálně.cz
15. 1. 2014 5:00
Více prodloužených víkendů, tiskárny na jídlo, hudební comebacky i zimní olympiáda. Podívejte se na 14 důvodů, proč se těšit na rok 2014.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 48 minutami

Poslední debatu kandidátů na kancléře SRN provázely spory o sociální témata

Spory o sociální témata, ochranu klimatu a také budoucí německou vládu provázely třetí televizní debatu kancléřských kandidátů konzervativní unie CDU/CSU Armina Lascheta, sociální demokracie SPD Olafa Scholze a Zelených Annaleny Baerbockové. Dnešní společné vystoupení trojice kandidátů bylo před nadcházejícími parlamentními volbami poslední. Vybírat nové složení Spolkového sněmu budou Němci za týden, tedy v neděli 26. září.

Další zprávy