Obrazem: Zeman, Babiš i Bohdalová. Kdo všechno přišel na premiéru Lídy Baarové

Obrazem: Zeman, Babiš i Bohdalová. Kdo všechno přišel na premiéru Lídy Baarové
Herečka Simona Stašová a herec Michal Dlouhý s manželkou. Kdo další přišel na premiéru českého filmu Lída Baarová do pražského Slovanského domu?
Jedni z prvních příchozích byli Ondřej Soukup doprovázející herečku Zdenku Procházkovou.
Miroslav Táborský a Marie Kružíková.
Na film se přišla podívat řada hostů, jedním z nich byl například hudebník Petr Janda.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
20. 1. 2016 22:55
Miloš Zeman, Andrej Babiš, Adriana Krnáčová nebo třeba herci Jiří Krampol a Jiřina Bohdalová se sešli spolu s dalšími hosty a herci v sále pražského kina ve Slovanském domě při premiéře filmu Lída Baarová. Podívejte se, kdo všechno nakonec na velkou slávu (ne)dorazil.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy