Obrazem: Zeman, Babiš i Bohdalová. Kdo všechno přišel na premiéru Lídy Baarové

Obrazem: Zeman, Babiš i Bohdalová. Kdo všechno přišel na premiéru Lídy Baarové
Herečka Simona Stašová a herec Michal Dlouhý s manželkou. Kdo další přišel na premiéru českého filmu Lída Baarová do pražského Slovanského domu?
Jedni z prvních příchozích byli Ondřej Soukup doprovázející herečku Zdenku Procházkovou.
Miroslav Táborský a Marie Kružíková.
Na film se přišla podívat řada hostů, jedním z nich byl například hudebník Petr Janda.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
20. 1. 2016 22:55
Miloš Zeman, Andrej Babiš, Adriana Krnáčová nebo třeba herci Jiří Krampol a Jiřina Bohdalová se sešli spolu s dalšími hosty a herci v sále pražského kina ve Slovanském domě při premiéře filmu Lída Baarová. Podívejte se, kdo všechno nakonec na velkou slávu (ne)dorazil.
 

Právě se děje

před 19 minutami

Slovenská policie zadržela bývalého policejního prezidenta Lučanského

Elitní jednotka slovenské policie NAKA zadržela bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského. Podle slovenského Denníku N se kauza týká akce s krycím názvem Jidáš, v rámci níž byli zatčeni i náměstek ředitele Slovenské informační služby (SIS) Boris Beňa nebo Petr Gašparovič, který byl donedávna šéfem kontrarozvědky SIS.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Hongkongský aktivista Jimmy Lai byl obviněn z podvodu

V Hongkongu byl zatčen místní mediální magnát a obhájce demokracie Jimmy Lai. Čelí obvinění z podvodu. Ve čtvrtek se objevil u soudu, kde mu byla odepřena kauce, napsala agentura AP.

Jimmy Lai založil společnost Next Digital, která vydává list Apple Daily. Patřil mezi deset osob zatčených 10. srpna kvůli údajnému porušení zákona o národní bezpečnosti a tajné dohodě s cizí zemí. Později byl třiasedmdesátiletý Lai propuštěn na kauci, ale policie v říjnu provedla razii v jeho kancelářích a odnesla si dokumenty. Ve středu byl Lai a dva manažeři firmy Next Digital obviněni z podvodu, protože prý porušili nájemní podmínky kancelářských prostor Next Digital.

Obvinění z podvodu sice nespadá pod nový zákon o národní bezpečnosti, je však další ukázkou zákroku proti osobám s prodemokratickým smýšlením v bývalé britské kolonii. Ta byla v roce 1997 předána Pekingu s příslibem zachování nezávislého způsobu života ve městě po dobu 50 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy