reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Nejmodernější krbová kamna pro nízkoenergetické domy

Ještě nedávno se majitelé nízkoenergetických a pasivních domů museli obávat, že topením v krbových kamnech bude docházet k přetápění interiéru. Díky nejmodernější spalovací technice a akumulaci krbových kamen německé značky HARK, tomu tak již být nemusí.

Dokonce výrobce HARK dodává modely, které jsou nezávislé na vzduchu z místnosti a nevadí jim ani např. vzduchotechnika nebo rekuperace.

• Některé modely kamen mají certifikaci pro BLOWER DOOR TEST - zjišťování vzduchotěsnosti obálky budovy

Běžná krbová kamna na trhu dodávají do svého okolí vysoké výkony, což v nízkoenergetických a pasivních domech může způsobit přetápění a s tím spojenou i nepohodu.

Kvalita spalování

Další důležitou vlastností kamen je jejich spalování. Krbová kamna HARK mají patentovaný systém spalování ECOplus, který dnes patří k nejlepším na světovém trhu. Účinnost krbových kamen HARK ECOplus je až 89,2 % a to vše s viditelnými plameny a velmi nízkými hodnotami emisí. Energie obsažená v palivu se zcela využije a jen nepatrný podíl odchází komínem do ovzduší.

• Nejefektivnější spalování na trhu a certifikovaně podložená účinnost spalování

Systém spalování ECOplus se skládá z několika bodů:
1. atypická geometrie ohniště
2. speciální vedení vzduchu pro spalování (terciární přívod vzduchu)
3. atypická vnitřní vyzdívka z bílé keramiky odpuzující saze
4. speciální vedení spalin
5. bezúdržbová filtrace spalin (keramické filtry jemných částic)

Akumulace

Na korpusu kamen (v boční nebo horní části) jsou umístěny akumulační tvarovky, které jsou schopny během topení pojímat do sebe vyzářené teplo z procesu hoření. Akumulační tvarovky ve spojení s bezkonkurenční kvalitou německých krbových kamen HARK, Vám zaručí předávat teplo do prostoru ca. 8 - 12 hodin po vyhasnutí ohně.

S krbovými kamny HARK si nepořizujete jen klasický výrobek, ale i nejvyspělejší technologii kamen, která se může stát součástí Vašeho domova. Krása živého ohně Vás nikdy neomrzí.

Veškeré výrobky německé firmy HARK a podrobnosti k jednotlivým modelům naleznete na web. stránkách www.krby-fortel.cz.

autor: komerční obsah | 10. 8. 2017

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama