Potravinové porno i pivní Sex ve městě. Podívejte se na nejhorší reklamy Super Bowlu

Magazín Video Magazín, Video
3. 2. 2019 13:14
Desítky milionů lidí budou v neděli sledovat Super Bowl. Finále amerického fotbalu mezi New England Patriots a Los Angeles Rams doprovodí kromě velkolepé poločasové show i řada originálních reklam. Za ty utratí firmy miliony dolarů, jen třicetivteřinový spot vychází v přepočtu na 112 milionů korun. Někdy se ale i sebevětší investice zkrátka nepovede. Podívejte se na šest nejhorších reklamních spotů letošního Super Bowlu.
Super Bowl: Reklama na Colgate
Super Bowl: Reklama na Colgate | Video: Colgate

Colgate

Značka zubních past Colgate představila reklamu s hercem Lukem Wilsonem. Třicetivteřinový spot si vzal na paškál lidi, kteří se k ostatním dostávají "až příliš blízko". Colgate naposledy inzerovala na Super Bowlu v roce 2016, kdy lidi upozorňovala, aby při čistění zubů neplýtvali vodou. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy