Na Srí Lance zatkli modelku, která při finále soutěže krásy odebrala vítězce korunku

ČTK ČTK
9. 4. 2021 8:48
Policie na Srí Lance ve čtvrtek zatkla poslední držitelku titulu Mrs World za to, že při závěrečném ceremoniálu soutěže krásy pro vdané ženy na Srí Lance odebrala vítězce korunu a údajně jí při tom způsobila zranění. Později byla propuštěna na kauci.
Pushpika De Silvaová se chce za "nepřiměřený a urážlivý" způsob, jakým s ní zacházeli, soudit. | Video: Asociated Press

Caroline Jurieová, která vyhrála celosvětovou soutěž Mrs World 2020, čelí obvinění, že zranila vítězku letošní soutěže Mrs Sri Lanka Pušpiku De Silvaovou během nedělního živě přenášeného korunovačního ceremoniálu.

Chvíli poté, co byla De Silvaová prohlášena za nejkrásnější vdanou ženu Srí Lanky, přišla na pódium Jurieová, která je rovněž Srílančankou, vzala jí z hlavy korunu a prohlásila, že na ni nemá De Silvaová nárok, protože je rozvedená. Záhy poté Jurieová předala korunu soutěžící, která skončila druhá v pořadí, a prohlásila ji za novou královnu krásy.

V prohlášení na Facebooku De Silvaová popřela, že je rozvedená. "Žít odděleně je jedna věc. Rozvod je něco jiného. Jsem dosud nerozvedená žena," napsala.

Policie uvedla, že od De Silvaové obdržela stížnost, v níž tvrdí, že při odebírání koruny utrpěla zranění. Podle policie byly proto Jurieová a další modelka, Čula Padmendraová, ve čtvrtek zatčeny pro obvinění z "lehkého ublížení na zdraví". Ještě týž den však byly obě propuštěny na kauci. Před soudem stanou 19. dubna.

Incident z nedělního finále soutěže krásy, kterého se účastnila také manželka srílanského premiéra, způsobil na ostrově v Indickém oceánu značné pozdvižení. V pondělí organizátoři uvedli, že korunu De Silvaové vrátí.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy