Muž vbodl do dítěte 40 jehel. Chtěl se pomstít ženě

Zpravodajská směna
17. 12. 2009 8:10
Dítě se stalo obětí rituálu černé magie

Brazílie - Když si dvouletý brazilský chlapec začal stěžovat na bolesti břicha, netušila jeho matka, že dítě skončí v nemocnici v ohrožení života a s neuvěřitelnou diagnózou.

Lékaři uvnitř jeho těla našli celkem 40 jehel. Některé byly až 5 centimetrů dlouhé, napsala BBC.

Jak se do chlapce dostaly bylo jasné po krátkém vyšetřování. Při magickém rituálu je do dítěte zapíchl jeho nevlastní otec.

Roberto Carlos Magalhaes se podle policie k činu přiznal. Rituálem se chtěl pomstít své bývalé manželce, vysvětlil. Po zatčení se zhroutil.

Chlapec skončil na jednotce intenzivní péče a lékaři teď plánují, jak mu jehly z těla vyoperují. Nebude to jednoduché, některé totiž pronikly i do orgánů a nejméně jedna propíchla plíce.

Otčím žije s matkou a jejími šesti dětmi v jednom bytě teprve půl roku. Ženě prý bylo podezřelé, že nedávno začala doma nacházet předměty související s černou magií.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy