Muž vbodl do dítěte 40 jehel. Chtěl se pomstít ženě

Zpravodajská směna
17. 12. 2009 8:10
Dítě se stalo obětí rituálu černé magie

Brazílie - Když si dvouletý brazilský chlapec začal stěžovat na bolesti břicha, netušila jeho matka, že dítě skončí v nemocnici v ohrožení života a s neuvěřitelnou diagnózou.

Lékaři uvnitř jeho těla našli celkem 40 jehel. Některé byly až 5 centimetrů dlouhé, napsala BBC.

Jak se do chlapce dostaly bylo jasné po krátkém vyšetřování. Při magickém rituálu je do dítěte zapíchl jeho nevlastní otec.

Roberto Carlos Magalhaes se podle policie k činu přiznal. Rituálem se chtěl pomstít své bývalé manželce, vysvětlil. Po zatčení se zhroutil.

Chlapec skončil na jednotce intenzivní péče a lékaři teď plánují, jak mu jehly z těla vyoperují. Nebude to jednoduché, některé totiž pronikly i do orgánů a nejméně jedna propíchla plíce.

Otčím žije s matkou a jejími šesti dětmi v jednom bytě teprve půl roku. Ženě prý bylo podezřelé, že nedávno začala doma nacházet předměty související s černou magií.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy