Muž uváznul první pracovní den na toaletách. Neměl s sebou vstupní kartičku

Magazín Magazín
28. 9. 2022 8:59
Američan Jackson Ammons minulý pátek zažil situaci jako vystřiženou z komediálního filmu. V pátek odpoledne totiž uváznul na toaletách v nové práci, odkud se bez speciální vstupní kartičky nemohl dostat. Jeho dobrodružství sledovaly tisíce lidí na TikToku. "Na ty toalety už nikdy nevkročím," nechal se slyšet.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Pro Američana Jacksona Ammonse z Nashvillu to byl první den v nové práci. Po celodenním školení si před odchodem odskočil na toaletu. Jako nově příchozí pracovník ale ještě nedostal vstupní kartičku, pomocí které by se dostal z toalet ven.

Páteční dobrodružství popsal na svém tiktokovém účtu. "Mám novou práci, ale zatím nemám bezpečnostní prověrku. A v pátek většina lidí pracuje z domova. Jsem na toaletách, odkud se ale bez vstupní kartičky nedostanu. Co je to za toalety?!" popsal ve videu Ammons. Jeho prekérní situace zaujala přes 34 tisíc lidí na sociální síti TikTok.

Mladý rodák z Nashvillu v dalším příspěvku uvedl, že se do budovy dostal díky kolegovi, který jej první den školil. "Když jsme se s kolegou dostali do bodu, kdy jsem jen čekal, až se mi nastaví počítač, řekl jsem mu, ať už jde domů, že bez něj zvládnu odejít," citoval jej web DailyDot

"Mělo to být všechno v pohodě, ale nebylo," dodal. Netušil totiž, že z toalet se bez vstupní kartičky, kterou neměl, nedostane. 

Svému kolegovi proto volal a napsal zprávu, ten se však neozýval zpět. "Nechtěl jsem psát své šéfové, aby si nemyslela, že najala úplného idiota. Tak jsem seděl na toaletách, hrál videohry a snědl sušenky, které jsem si naštěstí přibalil s sebou," popsal.

Nakonec mu kolega přece jen poslal kód, který jej z prekérní situace vysvobodil. "Do práce se vrátím rád, na ty toalety už ale nikdy nepůjdu," prohlásil. 

Lidé, kteří na TikToku jeho odyseu sledovali, se ptali, jak je možné, že jsou toalety zakódovány a zda to není nebezpečné v případě požáru. Jedna z uživatelek poznamenala: "Alespoň byly čisté."

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Venezuelská vláda a opozice obnovily jednání, USA v reakci zmírnily sankce

Venezuelská vláda a opozice se dnes vrátily k rozhovorům, které loni v říjnu uvázly na mrtvém bodě. Washington v reakci povolil americkému ropnému gigantu Chevron částečně obnovit své aktivity ohledně těžby ropy ve Venezuele. Chevron tam přestal těžit kvůli sankcím, které vůči autoritářskému režimu prezidenta Nicoláse Madura zavedla vláda předchozího amerického prezidenta Donalda Trumpa. 

Zástupci venezuelské vlády a opozice dnes v mexické metropoli podepsali dílčí dohodu, v níž správu několika miliard dolarů zmrazených v zahraničních bankách svěřily OSN. Venezuelská aktiva budou postupně rozmrazována, aby zmírnila humanitární krizi v této jihoamerické zemi. Finance by mohly být využity například na zlepšení stavu zdravotnictví či elektrické sítě.

Americké ministerstvo financí uvedlo, že společnost Chevron může částečně obnovit aktivity společného podniku s venezuelskou státní firmou PDVSA, musí ale zajistit, že PDVSA nebude dostávat žádné příjmy z prodeje ropy společnosti Chevron.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Na Karvinsku usmrtil vlak člověka. Provoz na trati vedoucí i do Polska, stojí

Na železniční trati mezi Bohumínem a Dětmarovicemi na Karvinsku srazil okolo 18:00 vlak člověka, který na místě zemřel. Provoz na trati vedoucí i na Slovensko a do Polska je přerušený. Řekla to policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

"Bližší informace zatím nejsou známy. Okolnosti události zjišťují policisté, kteří jsou v tuto chvíli na místě," řekla mluvčí. Neštěstí se stalo poblíž dětmarovické elektrárny. Trať z Dětmarovic vede jednak přes Petrovice u Karviné do Polska a jednak do Českého Těšína a dál na Slovensko. Podle webu Českých drah potrvá přerušení provozu předběžně do 21:50.

Další zprávy