Meteoroložku silně "odbourala" chyba na zeleném pozadí. Je z toho virální hit

mk mk
17. 5. 2021 11:02
Meteoroložka stanice FOX 9 Jennifer McDermedová se stala virální senzací poté, co při předpovědi počasí pohotově reagovala na chybu na zeleném pozadí. Běžná úterní relace v regionální stanici se v průběhu týdne dostala do celostátních médií a neunikla ani pozornosti týmu vlivné večerní show Jimmyho Fallona.
Meteoroložka Jennifer McDermedová je světovou virální senzací. | Video: FOX 9

Lidé na sociálních sítích kladně hodnotí zejména reakci moderátorky. Ačkoliv ji chyba, při níž se najednou ocitla na televizní obrazovce hned v několika kopiích, ukázkově "odbourala", dokázala si ze sebe udělat legraci a předvádět třeba jízdu vláčkem.

Videa si na různých kanálech všimly miliony lidí a v reakci na něj už vznikly i první parodické příspěvky. Samotná McDermedová si ze sebe dokázala dělat legraci i několik dní po vysílání, kdy sdílela mj. zprávy od svých kamarádů, kteří si díky jejímu vystoupení změnili fotku v adresáři mobilního telefonu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
Další zprávy