McGregor odšrouboval lahev kopem. Sociálními sítěmi se šíří nová online výzva

Magazín Magazín
5. 7. 2019 17:33
Hvězdy po celém světě našly zálibu ve víčkách. Místo sbírání ale do nich kopou. Bottle Cap challenge je totiž nová online výzva, ve které jde o jediné – elegantně, mrště a rychle sejmout kopem víčko od lahve. Do akce se zapojili například americký zpěvák John Mayer, hvězda akčních filmů Jason Statham, DJ Diplo nebo MMA bojovník Conor McGregor. Každý, kdo výzvu úspěšně splní, nominuje dalšího. Lahev zatím čeká třeba na prince Harryho, Baracka Obamu nebo vévodkyni Meghan.
Bottle Cap challenge je nová online výzva. Tentokrát jde o sejmutí víčka od lahve. | Video: instagram.com
 

Právě se děje

Aktualizováno před 18 minutami

Na Praze 6 havarovala v pondělí ráno cisterna na cement, převrátila se v ulici Do Horoměřic

 V Praze 6 havarovala dnes ráno cisterna na cement, převrátila se v ulici Do Horoměřic. Unikající provozní kapaliny hasiči zajistili, cement se nevysypal, řekl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. V době zásahu hasičů a vyšetřování nehody byl provoz v místě řízen kyvadlově. Řidič utrpěl lehčí pohmožděniny, záchranáři ho převezli do nemocnice, řekla mluvčí záchranné služby Jana Poštová.

Nehoda se stala kolem 7:00. "Podle informací z místa se měl řidič kamionu vyhýbat protijedoucímu vozidlu, najel na krajnici, která se sesunula, a spadl do pole. Cisterna se obrátila na střechu," popsal nehodu policejní mluvčí Jan Rybanský. Vyproštění a přečerpání nákladu nyní zajistí firma, které cisterna patří, dodal.

Třiatřicetiletý řidič měl lehké pohmožděniny, byl převezen do vojenské nemocnice, doplnila mluvčí záchranářů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy