"V Kanadě je nuda, pojďte bydlet do New Yorku." Madonna nabídla Harrymu a Meghan byt

Magazín Magazín
6. 2. 2020 8:55
Popová zpěvačka Madonna zveřejnila na svém Instagramu video, v němž nabídla princi Harrymu a jeho ženě Meghan svůj newyorský byt k pronájmu. V krátkém příspěvku pár varuje před stěhováním do Kanady. "Neutíkejte do Kanady, je tam strašná nuda," tvrdí zpěvačka.
"V Kanadě je nuda, pojďte bydlet do New Yorku." Madonna nabídla Harrymu a Meghan byt | Video: Instagram/Madonna

Královna popu svým prohlášením reagovala na plánovaný pobyt páru v Kanadě. Na videu, v němž nabízí svůj byt na Upper West Side v New Yorku, se připravuje před zrcadlem, zatímco v pozadí hraje jazzová hudba.

"Neutíkejte do Kanady, je tam strašná nuda. Pronajmu vám svůj byt. Jsou tam dvě ložnice, nejlepší výhled na Manhattan a nejúžasnější balkon," vychvaluje 61letá hudebnice své sídlo. 

"Výhled je tu rozhodně lepší, to je jasné," poznamená pak muž, pravděpodobně jeden ze zpěvaččiných stylistů.

Madonna si pořídila byt v roce 2008 a vyšel ji v přepočtu na více než 160 milionů korun. Většinu času v něm prý nepobývá.

Zpěvaččina nabídka navazuje na odchod páru z královské rodiny, který dvojice oznámila začátkem ledna. Hlavní motivací měla být nezávislost na veřejných financích a vlastní výdělečná činnost. "Harry a Meghan dali jasně najevo, že nechtějí být ve svých nových životech závislí na veřejných financích. Dohodlo se proto, že nastane přechodné období, během něhož budou trávit čas v Kanadě a ve Spojeném království," uvedla v tiskovém prohlášení královna Alžběta II.

Kanaďané jsou rozpačití

Manželský pár sdělil, že chce trávit více času v Severní Americe se svým synem Archiem, a odcestoval do Kanady krátce potom, co oznámil, že opouští královské role. 

Podle kanadských médií je mínění v zemi rozděleno v názoru na to, že si Harry a Meghan vybrali Kanadu za druhý domov. Podle jednoho z nedávných průzkumů by většina Kanaďanů chtěla Harryho jako generálního guvernéra, tedy zástupce britské královny. Jiný průzkum ale ukázal, že vítáni moc nejsou a že většina Kanaďanů nechce platit výdaje na zajištění jejich bezpečnosti.

 

Právě se děje

Další zprávy