Macháček o natáčení milostných scén. Seběhne se až 50 lidí!

Magazín Magazín, komerční článek
12. 11. 2014 8:00
V Show Jana Krause se představí herec Jiří Macháček, spisovatelka Eva Urbaníková a hudební formace Salut Salon.
Jiří Macháček hraje v novém českém filmu Pohádkář muže, který se zmítá mezi dvěma ženami, a to mezi top modelkou Evou Herzigovou a herečkou Aňou Geislerovou. | Video: TV Prima

PrahaJiří Macháček hraje v novém českém filmu Pohádkář muže, který se zmítá mezi dvěma ženami, a to mezi top modelkou Evou Herzigovou a herečkou Aňou Geislerovou. Kvůli roli dokonce zhubl 15 kilogramů a ve filmu si vystřihl i vášnivé postelové scény. "Mám pocit, že na milostný scény je štáb dvojnásobnej. Kolikrát přijde i majitel nemovitosti, kde se to točí," vysvětlil herec v Show Jana Krause.

Eva Urbaníková
Eva Urbaníková | Foto: Prima FTV

Dalším hostem bude úspěšná slovenská spisovatelka Eva Urbaníková. Stala se známou hned díky své první knize, která byla bestsellerem. Stejný úspěch zaznamenaly její romány i u nás. Urbaníková píše o ženském světě, o zdánlivě všedním životě žen, matek či milenek. Ví o tom své nejen ze svého života, ale i z pohledu redaktorky ženského magazínu, kde sedm let pracovala. Jelikož se řídí heslem, že člověk si má svůj osud vybrat sám, a ne ho jen pasivně přijímat.

Salut Salon - Wettstreit zu viert
Salut Salon - Wettstreit zu viert | Video:

Akrobaticko-hudební vložku obstará kvarteto Salut Salon, které odehraje ročně přes 120 koncertů po Evropě, Americe, Číně a Jižní Americe.

Jejich klip upraveného Vivaldiho Léta pod názvem Wettstreit zu viert pro dvoje housle, klavír a violoncello uvidíte živě v Show Jana Krause ve středu 12. listopadu ve 21.35 na Primě.

 

Právě se děje

Další zprávy