Lupič přepadl banku, řekl si o dvacet eur

Report
8. 10. 2009 18:37
Velké Kapušany (Slovensko) - Tak skromného lupiče abyste pohledali. Mladý muž přepadl ve středu banku ve Velkých Kapušanech u Košic. K překvapení pokladní ale požadoval jen dvacet euro.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: MV SR

Přestože chtěl pouze malý obnos, policisté mu nic neodpustili.

Krátce po činu ho zadrželi a umístili na psychiatrické oddělení michalovské nemocnice.

Jak píše na svém webu slovenský deník Sme, 26letý mladík rozbil kamenem skleněnou část přepážky a řekl si o v přepočtu o 500 Kč.

"Pracovnice banky mu peníze v obavě o život vydala. Pachatel pak z místa činu odešel. Nikoho naštěstí nezranil," uvedla košická policejní mluvčí Jana Demjaničová.

Pokud muž trvale neskončí v psychiatrické léčebně, bude mu hrozit trest v rozmezí sedmi až dvanácti let.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hokejový útočník Koblasa prodloužil smlouvu v Karlových Varech

Karlovarský hokejový útočník Petr Koblasa podepsal na západě Čech novou jednoletou smlouvu a bude za Energii hrát i v příští extraligové sezoně. Šestadvacetiletý Koblasa byl v uplynulém ročníku s 26 body čtvrtým nejproduktivnějším hráčem týmu.

"Jeho spojení v jednom útoku s Václavem Skuhravým a Tomášem Vondráčkem fungovalo a věříme, že ta formace bude i nadále energickou silou našeho mužstva," uvedl na klubovém webu hlavní trenér a sportovní manažer klubu Martin Pešout.

Koblasa se před sezonou vrátil do Karlových Varů po třech letech strávených v Chomutově. Zaznamenal životní ročník, v němž vstřelil 14 gólů a na dalších 12 přihrál. V extralize debutoval v sezoně 2011/12 a od té doby odehrál včetně play off 419 zápasů s bilancí 113 bodů (55+58).

Zdroj: ČTK
Další zprávy