Lidé se nechávají tetovat na patro. V puse schovávají vtipné obrázky i vulgarity

Magazín Magazín
22. 7. 2020 15:16
Nový trend v tetování? Lidé si nechávají zvěčnit vtipné i sprosté malůvky na patro úst. Zdánlivě bolestivý akt není podle italského tatéra tak hrozný, jak vypadá, menší symbol udělá zájemci klidně i za 20 minut. Ten má pak jistotu, že jeho tetování uvidí maximálně zubař.
Tetování na patře úst. Dokonalé místo pro přísně střežené tajemství | Video: M.M.Tattoos/paintings-Florence

Tetuje genitálie, UFO, vztyčený prostředníček i smajlíky. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby je 25letý italský tatér Matteo Masini nezvěčňoval zájemcům na patro dutiny ústní.

Tatér pro web Unilad připustil, že v poslední době dostává stále více žádostí o tetování na toto nezvyklé místo. Lidem se údajně líbí, že mají plně pod kontrolou, komu své tetování ukážou, a kromě zubaře ho vlastně nemusí vůbec nikdo nikdy spatřit. Nemusí ho zakrývat před rodinou, přáteli nebo šéfem v práci.

Jedna z dívek si dokonce nechala na patro vytetovat penis tak, aby jí při otevřených ústech navazoval na bílé tetování na bradě.

Florentský umělec popisuje, že se nejedná o bolestivou proceduru, malý symbol zvládne zhotovit klidně za 20 minut.

 

Právě se děje

před 44 minutami

Na Novém Zélandu byla dnes tři zemětřesení, hrozí cunami

Nový Zéland dnes zasáhlo již třetí zemětřesení, úřady varují před cunami a nařídily evakuaci některých oblastí, píše AFP. Zatím poslední dnešní zemětřesení, o síle 8,0 stupňů, zasáhlo Kermadekovy ostrovy.

Dříve během dneška seismologové ve stejné oblasti naměřili otřesy o síle 7,4 stupně. Brzy ráno tamního času zasáhly Nový Zéland o 900 kilometrů jinde otřesy o síle 7,2 stupně, píše agentura Reuters. Zatím nebyla hlášena žádná zranění ani škody na majetku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

YouTube zruší omezení Trumpova účtu, až poleví hrozba násilností

Internetová platforma pro sdílení videí YouTube uvolní omezení uvalená na účet exprezidenta Donalda Trumpa až usoudí, že se snížilo nebezpečí násilných incidentů v USA. Podle agentury Reuters to dnes prohlásila šéfka stejnojmenné společnosti Susan Wojcickiová. YouTube zamezil Trumpově účtu nahrávat nová videa po útoku jeho příznivců na sídlo Kongresu na začátku ledna.

"Kanál zůstává nadále pozastavený kvůli rizikům podněcování násilí," řekla Wojcickiová v rozhovoru s organizací Atlantic Council. Středeční varování policie zajišťující ochranku Kapitolu ohledně možnosti nového útoku ozbrojenců na sídlo Kongresu jsou podle ní důkazem, že "nadále přetrvává zvýšené riziko násilností".

Na Trumpově youtubovém účtu lze nadále zhlížet dříve nahraná videa, není mu však umožněno nahrávat nová a platforma zablokovala možnost stávající nahrávky komentovat. YouTube na rozdíl od ostatních platforem udělil Trumpovi pouze důtku, k trvalému smazání účtu by musel dostat další dvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy