Lidé se nechávají tetovat na patro. V puse schovávají vtipné obrázky i vulgarity

Magazín Magazín
22. 7. 2020 15:16
Nový trend v tetování? Lidé si nechávají zvěčnit vtipné i sprosté malůvky na patro úst. Zdánlivě bolestivý akt není podle italského tatéra tak hrozný, jak vypadá, menší symbol udělá zájemci klidně i za 20 minut. Ten má pak jistotu, že jeho tetování uvidí maximálně zubař.
Tetování na patře úst. Dokonalé místo pro přísně střežené tajemství | Video: M.M.Tattoos/paintings-Florence

Tetuje genitálie, UFO, vztyčený prostředníček i smajlíky. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby je 25letý italský tatér Matteo Masini nezvěčňoval zájemcům na patro dutiny ústní.

Tatér pro web Unilad připustil, že v poslední době dostává stále více žádostí o tetování na toto nezvyklé místo. Lidem se údajně líbí, že mají plně pod kontrolou, komu své tetování ukážou, a kromě zubaře ho vlastně nemusí vůbec nikdo nikdy spatřit. Nemusí ho zakrývat před rodinou, přáteli nebo šéfem v práci.

Jedna z dívek si dokonce nechala na patro vytetovat penis tak, aby jí při otevřených ústech navazoval na bílé tetování na bradě.

Florentský umělec popisuje, že se nejedná o bolestivou proceduru, malý symbol zvládne zhotovit klidně za 20 minut.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Spojené státy sníží počet vojáků v Afghánistánu, na místě jich zůstane pět tisíc

Spojené státy plánují snížit počet svých vojáků v Afghánistánu do konce listopadu na méně než 5000, řekl to podle agentury Reuters v sobotu americký ministr obrany Mark Esper. V rozhovoru s televizí Fox News tak upřesnil vyjádření prezidenta Donalda Trumpa z počátku týdne. USA mají nyní v Afghánistánu asi 8600 vojáků. Ke snižování jejich počtu se zavázaly v únoru v dohodě s afghánským hnutím Tálibán.

Trump už 3. srpna v rozhovoru s reportérem zpravodajského webu Axios uvedl, že do listopadu bude počet amerických vojáků v Afghánistánu snížení na "pravděpodobně někde mezi 4000 až 5000".

Nynější snižování počtu vojáků v Afghánistánu vychází z dohody, kterou USA podepsaly na konci února s radikálním hnutím Tálibán. Dohoda předpokládá, že do 135 dnů od jejího podpisu zůstane v Afghánistánu z původních 13 tisíc amerických vojáků 8600 mužů a žen ve zbrani. Tohoto počtu dosáhly USA v červnu.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

OKD se připravuje na obnovení těžby, navýší počet zaměstnanců v dolech

Zaměstnanci těžební společnosti OKD začnou od pondělí připravovat všechna pracoviště černouhelné firmy na opětovné obnovení těžby. Ve všech dolech byla na několik týdnů přerušena kvůli koronavirové nákaze, která se mezi horníky rozšířila.

"Od pondělí 10. srpna začínají důlní zaměstnanci OKD připravovat pracoviště na obnovení těžby po několikatýdenní odstávce. Musíme zkontrolovat veškerá zařízení, stroje a tak dále. Jakmile bude vše v pořádku, těžbu spustíme na všech čtyřech lokalitách. Mělo by se tak stát během několika dní," řekla mluvčí společnosti Naďa Chattová.

Dodala, že od pondělí se tak začne postupně navyšovat počet důlních pracovníků o stovky. Podle mluvčí se do práce po prodělaném onemocnění koronavirem vrátilo už přes 800 zaměstnanců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy