Lidé se baví chybou ve vysílání ČT24. Hamáček mluvil jako monstrum z hororu

Video Video
11. 9. 2020 11:50
Ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček ve čtvrtek na brífinku představil detaily rozesílání respirátorů a roušek seniorům. Běžnou tiskovku přenášela se zpožděním i Česká televize. Po několika vteřinách ji ovšem musela přerušit. Hamáčkův hlas totiž zkreslila patrně chyba v režii. Video s pobavenými komentáři koluje na sociálních sítích.
V příspěvku České televize, ve kterém ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček hovořil o balíčcích pro seniory, došlo ke zkreslení jeho hlasu. | Video: Česká televize

Lidé v komentářích přirovnávají zdeformovaný Hamáčkův hlas k mimozemšťanům nebo Fantomasovi. "Myslím, že zvukař z ČT je hodně vtipný," napsal k videu uživatel David Fikrle, který část vysílání nahrál na mobil a umístil na Facebook.

Tzv. bouráky, tedy chyby ve vysílání, se kvůli obrovskému množství přenášeného materiálu na ČT24 objevují např. při přechodu do živého vysílání v terénu nebo nasazování grafických předělů. Zvukové zkreslení respondentů je spíše raritou.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy