Zamilovala se do stromu. Za statný topol se hodlá provdat

jaz
30. 3. 2015 7:50
Zahraniční média se pozastavují nad zprávou o neznámé mladé ženě, která chystá svatbu se stromem.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Praha – Jednatřicetiletá Emma McCabe se zamilovala do vzrostlého stromu. Podle svých slov totiž zanevřela na mezilidské vztahy a hodlá svůj netradiční vztah dokonce posunout dál, píše magazín Closer.

Její vyvolený, kterého pojmenovala Tim, je robustní topol. Podle svých slov vede Emma se stromem běžný sexuální vztah.

"Miluji ten kontakt kůže s kůrou, který ve mně vyvolává příjemný pocit bolesti a pálení, když se mě jeho listy dotýkají," nechala se slyšet Emma, jejíž rodina se odmítá k její volbě vyjádřit. Podle magazínu Closer s chováním své dcery nesouhlasí.

Topol Tim je podle Emmy dokonalým partnerem, který jí poskytuje i emocionální podporu. Žena tvrdí, že si s ním může kdykoli promluvit a on jí trpělivě naslouchá.

"Dívám se i na jiné stromy, ale nedotýkám se jich, abych nepodváděla Tima," řekla Emma, která trpí sexuální úchylkou zvanou dendrofilie. Takoví lidé jsou přitahováni stromy nebo keři. 

 

Právě se děje

před 22 minutami

Babiš bude informovat evropské představitele o Vrběticích na sobotním summitu

Premiér Andrej Babiš (ANO) bude na neformálním summitu lídrů Evropské unie informovat o vrbětické kauze, písemné závěry k tématu ale zaujme až příští summit koncem května. Novinářům to Babiš v pátek řekl před odletem na jednání, které se koná do soboty v portugalském Portu. Předseda Evropské rady Charles Michel podle Babiše slíbil téma zmínit i na tiskové konferenci.

Summit se bude týkat například společného přístupu k sociálním tématům, jako jsou minimální mzda či rovné pracovní podmínky mužů a žen. Babiš řekl, že u večeře kolegy seznámí s vývojem česko-ruského sporu vyvolaného kauzou Vrbětice. "Co se týče Ruska jako takového, téma bude speciálně na programu příští Evropské rady za tři týdny," uvedl. V projevu bude žádat o solidaritu, které se podle něj už Česku dostává od dalších zemí EU i spojenců mimo unii.

Nynější neformální summit nebude mít písemné závěry, k Rusku by se však měl vyjádřit summit svolaný na 25. května. "Kauza se dostane do písemných závěrů na té normální Evropské radě," řekl. Kolem případu podle Babiše není nic nového, spojenců se nijak nedotkne vnitropolitická debata v ČR. Podle serveru Seznam Zprávy chtěl vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) na své zrušené cestě do Moskvy vyměnit informace o Vrběticích mimo jiné za dodávky ruské vakcíny Sputnik V. Hamáček to ostře odmítá a chce se bránit soudně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy