Dvojčata si našla společného přítele. Je to těžké, tvrdí muž

jaz
7. 7. 2014 8:39
Jednovaječné sestry ze západní Austrálie sdílejí ve svém životě více než jen stejnou tvář. Obě se teď dělí i o jednoho partnera.
Lucy a Anna DeCinque s přítelem
Lucy a Anna DeCinque s přítelem | Foto: womansday.com

Perth – Anna a Lucy DeCinque jsou už v Austrálii známými postavičkami. Osmadvacetiletá dvojčata totiž bez sebe nechtějí žít.

Bydlí tak stále v domě se svou matkou, kde mají společný pokoj a dokonce i postel. Kupují si stejné oblečení, vlastní jednu kreditní kartu, mají práci v pečovatelském domě a dokonce i společný účet na sociální síti.

Anna a Lucy
Anna a Lucy | Video: Profimédia

Sestry jsou posedlé svým vzhledem, a přestože jsou naprosto identické, touží odstranit sebemenší rozdíly, kterými by se mohly lišit. Podstoupily proto řadu plastických operací, za které utratily 240 tisíc dolarů (cca čtyři miliony korun).

Tím výčet výstředností Anny a Lucy nekončí. Na začátku tohoto roku proběhla médii zpráva, že dívky mají společného přítele.

Jednatřicetiletý mechanik Ben Byrne se s dvojčaty seznámil na Facebooku a trvalo půl roku, než si s nimi vyšel na rande. Dnes bydlí společně s přítelkyněmi v domě jejich matky. Ta si ještě do nedávna myslela, že netradiční vztah nemá valnou budoucnost. Postupem času ale viděla, jak jsou dívky šťastné a Bena si také oblíbila. Dokonce o něm prohlašuje, že je to pravý gentleman.

"Je to poprvé, co jsem se dvěma přítelkyněmi a pokud mám být upřímný, je to velmi těžké. Vše, co dělám pro jednu, musím pak udělat pro druhou, aby to bylo spravedlivé. Moji kamarádi si ale myslí, že takové problémy jsou fajn," řekl Woman's Day Byrne s tím, že ze začátku bylo velmi náročné uspokojit obě dívky. Na oplátku se od nich dočkal dvojnásobné lásky.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy