Dvojčata si našla společného přítele. Je to těžké, tvrdí muž

jaz
7. 7. 2014 8:39
Jednovaječné sestry ze západní Austrálie sdílejí ve svém životě více než jen stejnou tvář. Obě se teď dělí i o jednoho partnera.
Lucy a Anna DeCinque s přítelem
Lucy a Anna DeCinque s přítelem | Foto: womansday.com

Perth – Anna a Lucy DeCinque jsou už v Austrálii známými postavičkami. Osmadvacetiletá dvojčata totiž bez sebe nechtějí žít.

Bydlí tak stále v domě se svou matkou, kde mají společný pokoj a dokonce i postel. Kupují si stejné oblečení, vlastní jednu kreditní kartu, mají práci v pečovatelském domě a dokonce i společný účet na sociální síti.

Anna a Lucy
Anna a Lucy | Video: Profimédia

Sestry jsou posedlé svým vzhledem, a přestože jsou naprosto identické, touží odstranit sebemenší rozdíly, kterými by se mohly lišit. Podstoupily proto řadu plastických operací, za které utratily 240 tisíc dolarů (cca čtyři miliony korun).

Tím výčet výstředností Anny a Lucy nekončí. Na začátku tohoto roku proběhla médii zpráva, že dívky mají společného přítele.

Jednatřicetiletý mechanik Ben Byrne se s dvojčaty seznámil na Facebooku a trvalo půl roku, než si s nimi vyšel na rande. Dnes bydlí společně s přítelkyněmi v domě jejich matky. Ta si ještě do nedávna myslela, že netradiční vztah nemá valnou budoucnost. Postupem času ale viděla, jak jsou dívky šťastné a Bena si také oblíbila. Dokonce o něm prohlašuje, že je to pravý gentleman.

"Je to poprvé, co jsem se dvěma přítelkyněmi a pokud mám být upřímný, je to velmi těžké. Vše, co dělám pro jednu, musím pak udělat pro druhou, aby to bylo spravedlivé. Moji kamarádi si ale myslí, že takové problémy jsou fajn," řekl Woman's Day Byrne s tím, že ze začátku bylo velmi náročné uspokojit obě dívky. Na oplátku se od nich dočkal dvojnásobné lásky.

 

Právě se děje

před 30 minutami

Španělská vláda schválila milosti pro devět odsouzených katalánských politiků

Španělská vláda schválila udělení milostí pro devět katalánských politiků a aktivistů, kteří si ve vězení odpykávají dlouhé tresty kvůli uspořádání neústavního referenda o nezávislosti v roce 2017. Političtí lídři včetně bývalého místopředsedy regionální vlády a několika exministrů byli odsouzeni v roce 2019 k trestům od devíti do 13 let vězení za vzpouru, protože referendum vypsali navzdory nesouhlasu vlády v Madridu a soudů. Za mřížemi dosud strávili asi 2,5 roku.

O udělení milostí pro prominentní zastánce nezávislosti Katalánska hovořil v pondělí v Barceloně premiér Pedro Sánchez, pro kterého se podle agentury AP prosazení tohoto kontroverzního kroku může stát velmi riskantní politickou hrou. S milostmi totiž zásadně nesouhlasí zástupci pravicové opozice a dokonce ani někteří členové Sánchezových vládních socialistů. Menšinová vláda si ale chce naklonit poslance katalánských stran ve španělském parlamentu, které potřebuje ke schválení rozpočtu a dalších důležitých zákonů.

Milosti mohou vstoupit v platnost teprve poté, co je svým podpisem definitivně stvrdí král Felipe VI. a co je potvrdí nejvyšší soud. To se však považuje pouze za formalitu.

Zdroj: ČTK
před 41 minutami

Cena bitcoinu spadla pod 30 000 USD, je nejníže od konce ledna

Cena bitcoinu dnes pokračuje v poklesu a spadla až pod 30 000 USD. Je tak nejníže od konce ledna. Od maxima téměř 65 000 USD, kde se ocitla v dubnu, už cena této nejznámější kryptoměny klesla o více než 50 procent. Ukazují to záznamy na specializovaném webu CoinDesk.

Kolem 14:30 SELČ se cena bitcoinu pohybovala kolem 29 670 USD (637 600 Kč). Za posledních 24 hodin tak vykazovala pokles o 9,2 procenta.

V posledních dnech je cena bitcoinu i dalších kryptoměn pod sílícím tlakem úřadů několika zemí, hlavně čínských. Ty na konci minulého týdne zasáhly proti takzvaným těžařům kryptoměn a centrální banka vyzvala finanční instituce, aby přestaly poskytovat služby související s kryptoměnami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy