Dvojčata bez sebe nemůžou žít. Chtějí společného partnera

jaz
9. 3. 2014 6:00
Jednovaječná dvojčata z Austrálie se cítí být jednou bytostí a kromě sdílení společné postele a telefonu podstupují i kosmetické zákroky.
Lucy a Anna DeCinque
Lucy a Anna DeCinque | Foto: Profimédia

Osmadvacetileté Lucy a Anna se už narodily jako dvě naprosto identické bytosti, přesto jsou posedlé nepatrnými rozdíly, které se všemožně snaží zakrýt. Kromě toho podstupují stejné zákroky i cvičební programy.

Dvojčata si jsou natolik blízká, že dělají také všechno společně. Chodí do stejné práce, vlastní jeden telefon, jeden účet na Facebooku, kreditní kartu, auto, pokoj a ve své šatní skříni mají od všeho dva kousky, aby se mohly také oblékat stejně.

VIDEO Dvojčata chtějí vypadat úplně stejně
VIDEO Dvojčata chtějí vypadat úplně stejně | Video: Profimédia

Dokonce si nevzpomínají, kdy byly naposledy alespoň chvíli samy. I svou budoucnost nevidí jedna bez druhé. Rády by si totiž našly jednoho partnera, který by je chtěl obě.

Přestože se může zdát, že tyto dámy posedlé svým vzhledem pracují v módním průmyslu či šoubyznysu, není to pravda. Lucy a Anna jsou pečovatelky v domově důchodců a svou práci si nemůžou vynachválit.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy