Vačice se vloupala do floridského obchodu s alkoholem a opila se bourbonem

Magazín Magazín
4. 12. 2017 15:04
"Pracovník našel vačici na polici vedle popraskané lahve s bourbonem. S předpokladem, že vačice všechno vypila, ji přinesl k nám. Podívali jsme se na ni a rozhodně se nechovala normálně," popsala zaměstnankyně záchranné stanice.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Pěkně divokou noc si před časem užila jedna floridská vačice. Vloupala se totiž do obchodu s alkoholem, kde vypila lahev bourbonu, a opilou ji policie odvezla na záchrannou stanici Emerald Coast Wildlife Refuge ve Fort Walton Beach. Informaci přinesl týdeník Time.

Ačkoliv není zcela jasné, kolik alkoholu vypila, podle zaměstnankyně záchranné stanice Michelle Pettisové byla pěkně namazaná. "Pracovník našel vačici na polici vedle popraskané lahve s bourbonem. S předpokladem, že vačice všechno vypila, ji přinesl k nám. Podívali jsme se na ni a rozhodně se nechovala normálně," popsala Pettisová deníku Panama City News Herald.

Zaměstnanci záchranné stanice vačici podávali dostatek tekutin a postarali se o ni tak, že za pár dní byla fit. Pettisová dodala, že se nezdálo, že by vačice trpěla kocovinou.

Majitel floridského obchodu s alkoholem uvedl, že se k němu vačice nikdy dříve nevloupala. "Přišla zvenku a byla na trámech krovu. Když se snažila slézt dolů, srazila lahev alkoholu a na zemi ji celou vypila," popsal muž jménem Cash Moore vloupání. Dodal, že vačice byla zřejmě plnoletá.

Video: Koala se schoval v autě, řidič si ho všiml až po několika kilometrech

Koala se schovala v autě. Majitel na ni přišel až po 16 km | Video:
 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 minutami

Německá CDU podpořila jako kandidáta na kancléře Armina Lascheta

Vedení německé vládní Křesťanskodemokratické unie (CDU) dosluhující kancléřky Angely Merkelové jasně podpořilo kandidaturu svého předsedy Armina Lascheta na kancléře v zářijových parlamentních volbách. Na tiskové konferenci to prohlásil generální tajemník CDU Paul Ziemiak, který uvedl, že podpora není konečným rozhodnutím. Postoj CDU totiž pověřuje Lascheta, aby se nyní dohodl s bavorským premiérem a šéfem Křesťanskosociální unie (CSU) Markusem Söderem, kdo z této dvojice nakonec konzervativní unii CDU/CSU do voleb povede. Laschet prohlásil, že se Söderem bude hovořit ještě v pondělí.

Výsledek schůzky vedení CDU ohlásil ještě před tiskovou konferencí hesenský premiér Volker Bouffier. Předsednictvo podle Bouffiera konstatovalo, že předseda strany a premiér Severního Porýní-Vestfálska Laschet je mimořádně vhodný kandidát na kancléřský úřad. "Zároveň jsme ho požádali, aby s Markusem Söderem projednal další postup," řekl Bouffier. CDU by chtěla, aby jasno bylo do týdne.

před 23 minutami

Před nemocnicí v Paříži se střílelo, jeden člověk zemřel

Po střelbě před nemocnicí Henry Dunant v Paříži jeden člověk zemřel a jeden je těžce raněný. Pachatel ujel na skútru, píší francouzská média.

Zdroj: ČTK
Další zprávy