Tomio Okamura nosíval plyšáky po Praze. Video je nyní hitem Facebooku

Magazín Magazín
24. 4. 2018 7:30
Tomio Okamura chodí s košíkem plným plyšáků po Praze, Okamura sedí v luxusní restauraci a dává pít džus plyšovému pejskovi, Okamura fotí tuleně před orlojem. I tyto záběry nabízí hojně sdílené video "Tomio, král plyšáků", které má za pouhé čtyři dny 419 tisíc zhlédnutí. Pochází z roku 2010, kdy současný šéf SPD a místopředseda sněmovny pomáhal rozjíždět cestovní kancelář pro plyšáky. Podobně jako nedávno v politice i zde tenkrát objevil díru na trhu. "Na světě je 1,2 miliardy plyšáků a nikdo o ně nepečuje," vysvětluje na videu a líčí, že oni jim poskytují i masáže či aromaterapii a odmítli zatím pouze intimní kontakt kravičky a medvídka…
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Shutterstock.com
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy