reklama
 
 

Sněhulák, kachna, surikaty i tučňáci. Tak vypadá kauza OLAF na sociálních sítích

9. 1. 2018 14:03
Absurdní okolnosti kauzy OLAF nemohly uniknout českému národu Švejků. Ten se Čapího hnízda a podezření z dotačního podvodu ujal na sociálních sítích po svém. A do toho všeho se přimotal jmenovec - sněhuláček Olaf z Ledového království.

Je pravda, že sociální sítě žijí Olafem. Nicméně zároveň je třeba dodat, že není OLAF jako Olaf. Do české kauzy se totiž přimotal sněhuláček Olaf z filmu Ledové království.

S láskou a Olafem ⛄❤ #inprague #vaclavak #inlove #withlove #frozen #splnenysen #smile #happy #Olaf #forever #couple #couplegoals #tagsforlikes #followforfollow

Zveřejnil(a) Jitulka Jelínková dne 08. Leden 2018

Když si zadáte na Facebooku hashtag #olaf,  zobrazí se vám stovky nádherných a pozitivních příspěvků - Olaf na nehtech, Olaf na dortu nebo Olaf z papíru (toho máme ostatně v ČR také).

Nicméně když se řekne Olaf, někoho napadne zcela jiná pohádka - třeba Císařovy nové šaty od Andersena.

Jelikož hrozí, že za kauzu Čapí hnízdo zaplatí občané, někteří již s poukazem na českého premiéra narozeného v Bratislavě začínají odvolávat svá dřívější tvrzení, že by ekonomičtí migranti nebyli pro Čechy přítěží.

Průtahy mandátového a imunitního výboru kolem zprávy OLAF vystihuje tweet na falešném twitterovém účtu Miloslava Roznera.

Jenže dost možné, že celá kauza Čapí hnízdo je jen kampaň, jak to tvrdí Andrej Babiš.

Tahle kampaň už se rozšířila i do samotné centrály EU, za chvíli se určitě přidají i tučňáci na Antarktidě.

Další pádný argument, proč nechat Čapí hnízdo konečně spát - nejenže je to celé kampaň a účelovka, ale jsou tam surikaty a líbí se tam Jágrovi.

Odbýt to jde i pěkně po cimrmanovsku - jmelím.

Kdyby však přece jen došlo na placení hnízda občany, objevují se už první nápady, jak tuto nepříjemnou záležitost vyřešit.

autor: Magazín | 9. 1. 2018 14:03

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama