Slovenská cestovka vrátí lidem peníze, když na dovolené počnou dítě. Chce podpořit růst obyvatelstva

Magazín Magazín
19. 5. 2017 12:37
Cestujte a množte se, láká slovenská cestovní kancelář BUBO v květnové akci na své zájezdy. Lidem, kteří zplodí během dovolené dítě, vrátí částku, kterou za zájezd zaplatila ženská polovička. „Podporujeme demografický vývoj na Slovensku. Chceme, aby zcestovalých a zvědavých Slováků bylo víc. Všichni už máme děti a zjišťujeme, že cestovat s nimi je ta nejkrásnější věc na světě,“ řekl webu Mediahub Jozef Zelizňák z BUBO. Kreslený videoklip namluvila herečka Táňa Pauhofová, a jestli došlo k početí opravdu během dovolené, bude cestovní kanceláři potvrzovat gynekolog.
Video: BUBO
 

Právě se děje

před 15 minutami

Kosovo uznává méně než 100 ze 193 států OSN, uznání stáhla Ghana

Uznání Kosova už stáhlo 16 zemí, a nezávislost této bývalé jihosrbské provincie tak nyní podporuje méně než 100 ze 193 členských států OSN. O víkendu přišla do Bělehradu příslušná nóta z Ghany, informovala agentura Tanjug.

Srbsko tím zaznamenalo další úspěch ve svém diplomatickém úsilí přesvědčovat země, které uznaly nezávislost Kosova, aby od tohoto svého rozhodnutí ustoupily. Priština to ostře kritizuje a loni kvůli snaze Srbska o její diplomatické blokování zavedla stoprocentní cla na dovoz srbského zboží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy