Slovenská cestovka vrátí lidem peníze, když na dovolené počnou dítě. Chce podpořit růst obyvatelstva

Magazín Magazín
19. 5. 2017 12:37
Cestujte a množte se, láká slovenská cestovní kancelář BUBO v květnové akci na své zájezdy. Lidem, kteří zplodí během dovolené dítě, vrátí částku, kterou za zájezd zaplatila ženská polovička. „Podporujeme demografický vývoj na Slovensku. Chceme, aby zcestovalých a zvědavých Slováků bylo víc. Všichni už máme děti a zjišťujeme, že cestovat s nimi je ta nejkrásnější věc na světě,“ řekl webu Mediahub Jozef Zelizňák z BUBO. Kreslený videoklip namluvila herečka Táňa Pauhofová, a jestli došlo k početí opravdu během dovolené, bude cestovní kanceláři potvrzovat gynekolog.
Video: BUBO
 

Právě se děje

Aktualizováno před 9 minutami

Vlak u Nymburka srazil člověka. Železniční provoz je omezen

Osobní vlak ve čtvrtek ráno srazil na železniční trati mezi Nymburkem a Poděbrady člověka. Nehoda se stala u nádraží v Nymburce, sražený člověk na místě zemřel. Provoz vlaků v uvedeném úseku byl zhruba hodinu zastaven, od 6:30 jezdily po jedné koleji, v 7:00 byl provoz obnoven bez omezení. Na webu to uvedly České dráhy. Nehoda se stala před 05:30 a omezení se dotklo dálkových i regionálních vlaků. "Nehoda se stala blízko zastávky, takže nebylo nutné povolávat evakuační autobus. Lidé z vlaku vystoupili a došli na nádraží pěšky," řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

před 16 minutami

Muchová je ve čtvrtfinále Korea Open, Babosové povolila jen pět her

Karolína Muchová potvrdila na Korea Open roli nasazené trojky, když v osmifinále vyřadila Maďarku Timeu Babosovou po setech 6:2, 6:3. V dalším kole se utká s Australankou Priscillou Honovou, jež stejně jako Babosová postoupila od hlavní fáze turnaje z kvalifikace a dnes vyřadila nasazenou pětku Ajlu Tomjlanovicovou. 

Další zprávy