Slovenská cestovka vrátí lidem peníze, když na dovolené počnou dítě. Chce podpořit růst obyvatelstva

Magazín Magazín
19. 5. 2017 12:37
Cestujte a množte se, láká slovenská cestovní kancelář BUBO v květnové akci na své zájezdy. Lidem, kteří zplodí během dovolené dítě, vrátí částku, kterou za zájezd zaplatila ženská polovička. „Podporujeme demografický vývoj na Slovensku. Chceme, aby zcestovalých a zvědavých Slováků bylo víc. Všichni už máme děti a zjišťujeme, že cestovat s nimi je ta nejkrásnější věc na světě,“ řekl webu Mediahub Jozef Zelizňák z BUBO. Kreslený videoklip namluvila herečka Táňa Pauhofová, a jestli došlo k početí opravdu během dovolené, bude cestovní kanceláři potvrzovat gynekolog.
Video: BUBO
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Zemřel volejbalový mistr světa Smolka, bylo mu 81 let

Volejbalový mistr světa z roku 1966 z Prahy Josef Smolka dnes zemřel ve věku 81 let. O úmrtí legendy Dukly Liberec informoval ČTK ředitel klubu Pavel Šimoníček.

Smolka, rodák z Troubek, získal s úspěšnou generací reprezentantů také bronzovou medaili na olympijských hrách v Mexiku 1968 a byl vicemistrem Evropy z roku 1967.

Na domácí scéně se stal jako hráč trojnásobným mistrem republiky a později jako trenér dovedl Duklu k pěti titulům. Je také členem Síně slávy českého volejbalu.

Jeho stejnojmenný syn byl rovněž volejbalovým reprezentantem a v současné době působí v klubu pod Ještědem jako kouč mládeže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy