Sexuální loupež. Ruští zloději ukradli prostředky na erekci

ČTK ČTK
2. 10. 2014 10:19
Ruské sexshopy jsou oblíbeným terčem loupežných přepadení, zloději kradou primárně sexuální pomůcky, hotovost je až tolik nezajímá.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Wikimedia Commons

Petrohrad – Neznámí pachatelé přepadli v Petrohradě sexshop, ve kterém ukradli 24 prostředků k posílení erekce a finanční částku v hodnotě asi šesti tisíc rublů (3300 Kč). Oznámila to ruská policie.

Dva mladí lidé ve věku kolem 18 až 20 let svázali prodavačku, než se dali na útěk.

Podle agentury AFP jsou petrohradské sexshopy poměrně častým cílem loupežných přepadení. Více než peníze jejich pachatelé lákají podpůrné prostředky nebo "hračky" určené k sexuální činnosti.

Například v roce 2012 trojice zlodějů vtrhla do sexshopu v centru Petrohradu, ze které uprchli s nafukovací pannou.

 

Právě se děje

před 23 minutami

Britská vláda dává poslancům tři dny na přijetí zákona o brexitu

Za tři dny plánuje britská vláda v dolní komoře parlamentu prosadit prováděcí zákon k dohodě o brexitu. V pondělí to potvrdil Jacob Rees-Mogg, který za kabinet premiéra Borise Johnsona dojednává agendu Dolní sněmovny. Poprvé prý budou o návrhu zákona poslanci hlasovat v úterý, do pátku jej mají předat horní komoře parlamentu.Přijetí zákona je nutnou podmínkou pro ratifikaci dohody o podmínkách britského odchodu z EU. Opatření musí mimo jiné vysvětlit, jak bude Británie splácet unii dojednané vyrovnání finančních závazků, nebo jak bude fungovat mechanismus pro zachování volného režimu na irské hranici.

Zdroj: ČTK
Další zprávy