Sexuální loupež. Ruští zloději ukradli prostředky na erekci

ČTK ČTK
2. 10. 2014 10:19
Ruské sexshopy jsou oblíbeným terčem loupežných přepadení, zloději kradou primárně sexuální pomůcky, hotovost je až tolik nezajímá.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Wikimedia Commons

Petrohrad – Neznámí pachatelé přepadli v Petrohradě sexshop, ve kterém ukradli 24 prostředků k posílení erekce a finanční částku v hodnotě asi šesti tisíc rublů (3300 Kč). Oznámila to ruská policie.

Dva mladí lidé ve věku kolem 18 až 20 let svázali prodavačku, než se dali na útěk.

Podle agentury AFP jsou petrohradské sexshopy poměrně častým cílem loupežných přepadení. Více než peníze jejich pachatelé lákají podpůrné prostředky nebo "hračky" určené k sexuální činnosti.

Například v roce 2012 trojice zlodějů vtrhla do sexshopu v centru Petrohradu, ze které uprchli s nafukovací pannou.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 10 minutami

Provoz na dálnici D1 přerušila nehoda kamionu, ve směru na Brno zůstává uzavřena

Provoz na 169. kilometru dálnice D1 u Domašova na Brněnsku zastavila v pondělí večer nehoda kamionu. Policie ráno po 12 hodinách obnovila provoz ve směru na Prahu. Směr na Brno zůstává zavřený, od 161. kilometru stojí na dálnici kolona kamionů.

Bulharský kamion se převrátil v pondělí okolo 19:15 v zúženém úseku. Zcela tak zablokoval oba směry D1. Při nehodě nikdo neutrpěl vážnější zranění, řekl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

V kamionu byly krabice s pivem, které bylo potřeba přeložit do jiného vozu. "V průběhu noci se podařilo vyprostit havarovaný kamion. Nyní probíhá úklid vozovky. Objízdná trasa je přetížená, v ranní špičce je na ní velké riziko tvorby kolon," sdělila policie ráno na twitteru.

Zdroj: ČTK
Další zprávy