Nechala si voperovat třetí prso. Nechce se líbit mužům

pej
24. 9. 2014 7:00
Plastičtí chirurgové neznají hranice. Jeden z nich vyhověl i nápadu na voperování třetího prsa. Sklidil za to ale velkou kritiku svých kolegů.
Jasmine Tridevil
Jasmine Tridevil | Foto: Facebook Jasmine Tridevil

Tampa - Plastické operace prsou se v posledních letech staly téměř běžnou součástí života. Zmenšení nebo zmenšení ňader už dnes nikoho nepřekvapí. Když ale jednadvacetiletá Američanka z Floridy přišla s nápadem nechat si voperovat třetí, nepochybně šokovala celé své okolí.

Jasmine Tridevil
Jasmine Tridevil | Foto: Facebook Jasmine Tridevil

Jasmine Tridevil během zákroku prošla radikální rekonstrukcí hrudního koše a za operaci zaplatila v přepočtu 230 tisíc korun. Mnoho chirurgů ale odmítlo tuto operaci provést.

"Musela jsem jich obvolat desítky. Jenom jeden jediný byl ochoten mi operaci provést. Musela jsem s ním ale podepsat dohodu o mlčenlivosti," přiznala rovněž Jasmine během rozhovoru v rádiu.

Nechtěla být atraktivní pro muže

Zároveň vysvětlila, proč se k extrémní operaci uchýlila. "Nechci už nikdy být přitažlivá. Nechci se už nikdy líbit mužům, zkrátka o ně nemám zájem," řekla.

Plastický chirurg, který jí úpravu provedl, se ale stal terčem kritiky svých kolegů, podle nichž je tento zákrok daleko za hranicí lékařské etiky a nikdy neměl být proveden.

"Tato dívka podle mého názoru měla raději navštívit psychiatra. Následky z tohoto zákroku si ponese celý život, zatímco vyšetření psychiky by pro ni bylo užitečnější. Navíc jednání plastického chirurga osobně považuji za neetické a rozhodně nejednal tak, jak by jednal rozumnější kolega," vyjádřil se pro magazín BuzzFeed člen britské asociace pro plastickou chirurgii.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Boeing kvůli počasí opět odložil zkušební let letounu 777X

Americká strojírenská společnost Boeing v pátek stejně jako ve čtvrtek odložila zkušební let svého širokotrupého letounu 777X kvůli špatnému počasí. Oznámila to firma. Dodala, že se o let znovu pokusí v sobotu v 19:00 SEČ.

Zkušební let stroje 777X se měl původně uskutečnit již loni v létě, Boeing ho ale odložil a zdůvodnil to problémy s křídly, softwarem a dodávkami motorů firmy General Electric.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 6 hodinami

Kvůli silným bouřím a záplavám na Madagaskaru zemřelo 21 lidí

Silné bouře, které postihly severozápad Madagaskaru, si od neděle vyžádaly 21 mrtvých. Dalších 20 lidí se pohřešuje, uvedly dnes madagaskarské úřady. Prudký déšť, který na ostrově způsobil záplavy a sesuvy půdy, zasáhl téměř 90 000 lidí. Část země má narušenou infrastrukturu a hrozí nedostatek jídla, píše AFP.

Rozvodněná řeka například v městečku Mitsinjo smetla 24 lidí, z nich čtyři byli nalezeni mrtví, zbývajících 18 se pohřešuje. Ve 120 kilometrů vzdálené vesnici Tsaramandroso přišli o život rovněž čtyři lidé. Dalších devět lidí zemřelo ve městě Maevatanana, většina z nich v těžební oblasti.

Deště také poničily části dvou hlavních silnic, které spojují severozápad země se zbytkem ostrova, a odřízly tak několik vesnic. Voda na jednom místě odnesla zhruba 700 metrů dlouhý úsek silnice.

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Představitelé EU i britský premiér Johnson podepsali brexitovou dohodu

Představitelé Evropské unie a Spojeného království dnes splnili jeden z posledních formálních požadavků před odchodem Británie z EU: Brusel i Londýn podepsali brexitovou "rozvodovou" dohodu, která by po ratifikaci Evropským parlamentem měla za týden ukončit spojení Spojeného království s unijní "sedmadvacítkou", informovala agentura AFP.

Dohodu nejprve za EU podepsala předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová a předseda Evropské rady Charles Michel. Následně byl dokument odeslán do Londýna, kde jej podpisem stvrdil britský premiér Boris Johnson.

Europarlament bude o ratifikaci dohody hlasovat 29. ledna. Opustit EU by Británie měla po 47 letech členství o půlnoci 31. ledna.

Zdroj: ČTK
Další zprávy