Nechala si voperovat třetí prso. Nechce se líbit mužům

pej
24. 9. 2014 7:00
Plastičtí chirurgové neznají hranice. Jeden z nich vyhověl i nápadu na voperování třetího prsa. Sklidil za to ale velkou kritiku svých kolegů.
Jasmine Tridevil
Jasmine Tridevil | Foto: Facebook Jasmine Tridevil

Tampa - Plastické operace prsou se v posledních letech staly téměř běžnou součástí života. Zmenšení nebo zmenšení ňader už dnes nikoho nepřekvapí. Když ale jednadvacetiletá Američanka z Floridy přišla s nápadem nechat si voperovat třetí, nepochybně šokovala celé své okolí.

Jasmine Tridevil
Jasmine Tridevil | Foto: Facebook Jasmine Tridevil

Jasmine Tridevil během zákroku prošla radikální rekonstrukcí hrudního koše a za operaci zaplatila v přepočtu 230 tisíc korun. Mnoho chirurgů ale odmítlo tuto operaci provést.

"Musela jsem jich obvolat desítky. Jenom jeden jediný byl ochoten mi operaci provést. Musela jsem s ním ale podepsat dohodu o mlčenlivosti," přiznala rovněž Jasmine během rozhovoru v rádiu.

Nechtěla být atraktivní pro muže

Zároveň vysvětlila, proč se k extrémní operaci uchýlila. "Nechci už nikdy být přitažlivá. Nechci se už nikdy líbit mužům, zkrátka o ně nemám zájem," řekla.

Plastický chirurg, který jí úpravu provedl, se ale stal terčem kritiky svých kolegů, podle nichž je tento zákrok daleko za hranicí lékařské etiky a nikdy neměl být proveden.

"Tato dívka podle mého názoru měla raději navštívit psychiatra. Následky z tohoto zákroku si ponese celý život, zatímco vyšetření psychiky by pro ni bylo užitečnější. Navíc jednání plastického chirurga osobně považuji za neetické a rozhodně nejednal tak, jak by jednal rozumnější kolega," vyjádřil se pro magazín BuzzFeed člen britské asociace pro plastickou chirurgii.

 

Právě se děje

Další zprávy