Holčička propadla bezbřehé sebelítosti. Vidina domácích prací ji rozplakala

Video Video
3. 9. 2022 12:00
Pětiletá holčička se hystericky rozbrečela kvůli povinnostem, které bude muset dělat v dospělosti. Uvědomila si, že až vyroste, nebude z ní princezna. Místo toho ji čekají podle jejích slov všechny ty nudné domácí práce, jako je třeba mytí nádobí.
Video: Reuters

Órla McEvityová z města Erskine ve Skotsku pozorovala svou maminku, jak uklízí dům. Ptala se jí, proč to dělá. Když jí pětadvacetiletá žena vysvětlila, že dospělí musí dělat domácí práce, holčička se rozplakala.

Na videu je vidět, jak Órla pláče a trvá na tom, že nebude šťastná, až dospěje. Matka Catherine uvedla, že se jí ze začátku dcera ptala, proč uklízí. "Vysvětlila jsem jí, že když člověk vyroste, musí dělat domácí práce, takže se zhrozila a uvědomila si, že být dospělý není žádná legrace," popsala matka holčičky.

Dívka se poté začala rozčilovat. "Myslela si, že když vyroste, bude z ní princezna a nebude dělat domácí práce. V duchu jsem se smála, připadalo mi legrační, že si pětileté dítě může dělat starosti s takovými věcmi," uvedla Catherine.

Maminka holčičky vysvětlila, že její dcera často přehání. "Órla je velmi dramatické dítě. Tuhle měla pocit, že umírá, a to všechno jen proto, že jsem ji požádala, aby si uklidila pokoj. Jindy zase upadla a řekla, že už nikdy nebude používat nohy. Pak se zeptala, jestli neexistuje způsob, jak zastavit růst nohou," vysvětlila pětadvacetiletá Skotka.

Catherine svou dceru nakonec uklidnila. "Řekla jsem jí, že být dospělý může být i legrace. Ne tak docela, ale někdy je třeba říct milosrdnou lež," řekla maminka holčičky s tím, že video uschová a pustí ho dceři k osmnáctým narozeninám.

 

Právě se děje

Další zprávy