Holčička propadla bezbřehé sebelítosti. Vidina domácích prací ji rozplakala

Video Video
3. 9. 2022 12:00
Pětiletá holčička se hystericky rozbrečela kvůli povinnostem, které bude muset dělat v dospělosti. Uvědomila si, že až vyroste, nebude z ní princezna. Místo toho ji čekají podle jejích slov všechny ty nudné domácí práce, jako je třeba mytí nádobí.
Video: Reuters

Órla McEvityová z města Erskine ve Skotsku pozorovala svou maminku, jak uklízí dům. Ptala se jí, proč to dělá. Když jí pětadvacetiletá žena vysvětlila, že dospělí musí dělat domácí práce, holčička se rozplakala.

Na videu je vidět, jak Órla pláče a trvá na tom, že nebude šťastná, až dospěje. Matka Catherine uvedla, že se jí ze začátku dcera ptala, proč uklízí. "Vysvětlila jsem jí, že když člověk vyroste, musí dělat domácí práce, takže se zhrozila a uvědomila si, že být dospělý není žádná legrace," popsala matka holčičky.

Dívka se poté začala rozčilovat. "Myslela si, že když vyroste, bude z ní princezna a nebude dělat domácí práce. V duchu jsem se smála, připadalo mi legrační, že si pětileté dítě může dělat starosti s takovými věcmi," uvedla Catherine.

Maminka holčičky vysvětlila, že její dcera často přehání. "Órla je velmi dramatické dítě. Tuhle měla pocit, že umírá, a to všechno jen proto, že jsem ji požádala, aby si uklidila pokoj. Jindy zase upadla a řekla, že už nikdy nebude používat nohy. Pak se zeptala, jestli neexistuje způsob, jak zastavit růst nohou," vysvětlila pětadvacetiletá Skotka.

Catherine svou dceru nakonec uklidnila. "Řekla jsem jí, že být dospělý může být i legrace. Ne tak docela, ale někdy je třeba říct milosrdnou lež," řekla maminka holčičky s tím, že video uschová a pustí ho dceři k osmnáctým narozeninám.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Americký úřad chce zablokovat převzetí Activision Blizzard Microsoftem

Americká Federální obchodní komise (FTC) podala žalobu, s jejíž pomocí se snaží zablokovat převzetí společnosti Activision Blizzard firmou Microsoft. Americký úřad o tom dnes informoval v tiskové zprávě. Transakce by podle něj mohla poškodit hospodářskou soutěž. Hloubkové vyšetřování fúze, která má být největším převzetím v herním odvětví, před měsícem zahájila ze stejného důvodu i Evropská komise. Microsoft se hodlá proti kroku FTC bránit u soudu.

Microsoft v lednu oznámil, že koupí za 68,7 miliardy dolarů (necelých 1,6 bilionu Kč) vývojáře her a vydavatele interaktivního zábavního obsahu Activision Blizzard. Tato firma stojí například za hrami Call of Duty či Candy Crush. Akvizice má urychlit růst herní divize Microsoftu. Po dokončení transakce by Microsoft byl třetí největší herní firmou na světě podle výše tržeb za společnostmi Tencent a Sony. Právě Sony transakce silně kritizuje.

Prezident Microsoftu Brad Smith uvedl, že společnost se bude proti kroku FTC bránit u soudu. Úřad uvedl, že Microsoft už v minulosti koupil cenný herní obsah a využil toho k potlačení konkurence ostatních konzolí. Microsoft je známý zejména díky operačnímu systému Windows a herním konzolím Xbox.

Zdroj: ČTK
Další zprávy