Mýval na zádech aligátora baví internet. Vznikají už parodie

Magazín Magazín
16. 6. 2015 16:23
Snímek mývala stojícího na zádech aligátora baví nejenom Ameriku. Stal se už i terčem parodií.
mýval a aligátor
mýval a aligátor | Foto: Repro YouTube

Tallahassee (Florida) - Snímek letící žluvy s lasičkou na zádech, kterou pořídil amatérský britský fotograf, bavil před časem sociální sítě napříč celým světem. Nejpopulárnější se tehdy stala jeho parodie, ve které se objevil ruský prezident Vladimir Putin.

Lidé na sociálních sítích se teď baví podobně neuvěřitelným snímkem – mývalem na zádech aligátora.

Foto: Martin Le-May

Fotografii pořídil Richard Jones během procházky se svou rodinou v národním parku Ocala National Forest na Floridě, informovala regionální televizní stanice WFTV.

"Šlo o neuvěřitelnou náhodu. Můj syn se nejprve hrozně lekl. Ve stejný moment, co aligátor zmizel do vody, mýval vyskočil a utekl," upřesnil Jones.

Nesourodá zvířecí dvojice se stejně jako v případě žluvy s lasičkou okamžitě stala hitem internetu, a baví dokonce i Australany. "Můžeme jít v klidu spát. Mýval jezdí aligátorovi na zádech," tweetuje australský novinář Mark Di Stefano. 

"Tato jezdecká show je nejsilnější zprávou z Floridy od doby hypotečních podvodů," reaguje jeden z diskutujících, Brett z Washingtonu. "Někdy jsme za aligátory, jindy za mývaly," filozofují další.

Fotka se rázem stala terčem řady parodií. George Tan z Michiganu posadil mývala nejenom na záda žraloka, ale i žirafy či lva.

"Vytrhnete-li fotku z kontextu, pak to může na první pohled vypadat tak, že mýval si z aligátora udělal vor. Tato momentka je pro mě určitě osudovým životním snímkem," dodal Richard Jones.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy