Mrtvá myš i chrápající přítelkyně. Největší stížnosti hostů

ČTK ČTK
14. 5. 2014 11:05
Polévka z krokodýla, koupel z medu nebo čokolády, případně mrtvá myš. To jsou nejdivnější požadavky hostů v hotelích celého světa, které sestavil internetový server Skyscanner.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Thinkstock

Londýn - Podle průzkumu provedeného ve 400 hotelích téměř pěti desítek zemí světa se požadavky a stížnosti hostů neomezují na tradiční ranní buzení, případně pokrývku navíc. Tvrzení "prostěradla jsou moc bílá" se dostalo do čela nejkurióznějších stesků. Následovalo "moře je moc modré", "zmrzlina je moc studená" a "vana je moc velká".

Hotel Grand Lisboa v čínském Macau
Hotel Grand Lisboa v čínském Macau | Foto: trivago

Stížnosti, kvůli kterým host žádal snížení ceny za ubytování, zahrnovaly mimo jiné výhrady: "moje přítelkyně hrozně chrápe", "můj pes nebyl s pobytem spokojený", "číšník byl příliš pohledný", případně "na vegetariánském jídelníčku chyběl steak". Zabodovala také stížnost "hotel nemá výhled na moře", kterou vznesl host luxusního hotelu Mayfair v centru Londýna i návštěvník jednoho italského hotelu ležícího 80 kilometrů od pobřeží.

Mezi netypickými žádostmi první příčku obsadilo přání "doneste mi sklenici vody každou hodinu celou noc", následované požadavky "patnáct salátových okurek denně", "naplňte záchodovou nádržku minerální vodou", "připravte koupel z medu", "zajistěte zvonění kozích zvonců pro lepší usínání" či "servírujte pouze pravá, nikoli levá kuřecí stehna". Zapsal se i host žádající mrtvou myš, anebo ten, který sám pro sebe chtěl celkem 16 polštářů.

 

Právě se děje

Další zprávy