Mišmaš: Iveta Bartošová se ztratila. Najde ji Spider-Man?

Přenos skončil
Čtvrtek 10. dubna. Kuriózní zprávy, které právě hýbou světem i Českem.
Iveta Bartošová a Josef Rychtář se vzali
Iveta Bartošová a Josef Rychtář se vzali | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Mišmaš je virtuální průvodce po internetové galaxii filmu, hudby, showbyznysu a všeho zábavného i kuriózního, co se děje na sociálních sítích a internetu.

Najdete zde krátké a zejména odlehčené zprávy, které vám poskytnou obrázek o nezpravodajském dění z celého světa.

Přenos skončil

Iveta Bartošová se zase ztratila. Podle zjištění Blesku se od svých úterních narozenin neukázala doma. Investigativní oddělení zmíněného deníku celou situaci nadále monitoruje před domem jejího manžela. Naposledy byla Iveta spatřena v pondělí u kadeřníka v centru Prahy, její další výskyt i vzhled nového účesu zůstávají záhadou.

Když jsme u těch účesů, tak herečka Berenika Kohoutová se nechala obarvit na zrzku. Pro úplnost dodáváme, že Berenika se neztratila a nikomu nechybí.  

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se vzali
Iveta Bartošová a Josef Rychtář se vzali | Foto: Jiří Herman/www.hermina.cz

Televizní moderátor a babicátor české gastronomie Láďa Hruška má deprese. „Poslední dva dny potřebuju akutně zvednout náladu! Opravdu akutně, protože už to bylo jen kousek od toho... (no nic...),“ napsal na svůj Facebook. Nakonec k nejhoršímu nedošlo, protože moderátorovi poslali diváci Janča a Honza fotku třepacího dortu, který si upekli podle Láďova receptu. „Jako poděkování jsme dort krásně nazdobili srdcem a Vašimi iniciály,“ vzkázali. Mise splněna: Láďa Hruška zachráněn.   

Foto: TV Nova

Pokračování The Amazing Spider-Man má zaděláno na slušný průšvih. Podle prvních zahraničních kritik se jedná o ještě větší nudu než v případě dva roky starého filmu. Konkurenční Captain America si tak může vítězoslavně přeleštit svůj americký štít.      

THE AMAZING SPIDER-MAN 2 - Official International Trailer #2 (2014) [HD]

Video:
10. 4. 2014 13:33
 

Právě se děje

Další zprávy