reklama
 
 

Kadeřníkovi přezdívají Střihoruký Edward. Ženám zkracuje vlasy ohněm, mečem i prstovými nůžkami

31. 12. 2015 11:00
Kadeřník Alberto Olmedo stříhá vlasy ohněm i mečem. | Video: YouTube/Alberto Olmedo
Ne nadarmo dostal španělský kadeřník Alberto Olmedo z Madridu přezdívku Střihoruký Edward. Svým klientkám zkracuje vlasy pomocí šavlí a mečů, ohně nebo zvláštních "prstových nůžek". Ačkoliv své extravagantní techniky používá kadeřník už přes deset let, věhlas mu přineslo až nedávno zveřejněné video na Facebooku. Kromě stříhání vlasů nabízí Olmedo na svých stránkách i manikúru, pedikúru či depilaci, o technikách provedení se však nezmiňuje.

Madrid - Španělský kadeřník Alberto Olmedo z Madridu má opravdu neobvyklé metody pro úpravu účesu. Zkracuje svým klientkám vlasy pomocí šavlí a mečů, ohně nebo zvláštních "prstových nůžek". Díky nim si vysloužil přezdívku Střihoruký Edward, podle filmu s Johnnym Deppem. Své umění předvedl na videu na Facebooku, díky kterému dosáhl okamžitě světového věhlasu.

Olmedo připouští, že jeho metody jsou "trochu středověké". Tvrdí však, že je to jediný způsob, jak ostřihat obě strany "matematicky přesně" a zcela rovně.

Stříhání vlasů je u něj takřka kulturním zážitkem. Se šavlemi předvede nejprve trochu divadelních kousků, než se přiblíží k zákaznici a dá se do díla.

Depilace, manikúra, pedikúra

Na svých stránkách mimo jiné slibuje "jedinečné řezací techniky". Inzeruje i manikúru a pedikúru, o technikách, jak zkracuje nehty, se však nezmiňuje.

Taktéž nabídka "trvalé depilace" může u kadeřníka, používajícího otevřený oheň, vzbuzovat určité pochybnosti. Tajemstvím zůstává zahalena i další ze služeb - "ošetření obličeje a těla".

Své extravagantní techniky používá kadeřník už od roku 2004. Věhlas mu však přineslo až nedávno zveřejněné video.

autoři: Magazín, ČTK | 31. 12. 2015 11:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama