Jeden den nestačí. Mladý pár má svatbu 365 dní v roce

jaz
24. 3. 2014 4:09
Snoubenci z Mexika se rozhodli, že drahá tradiční svatba, na kterou si už zanedlouho ani nevzpomenou, není nic pro ně. Každý den si proto řeknou své ano.
Foto: Rachel Kay Albers / Facebook

Cristóbal de las Casas - Pro Rachel Kay Albers a Roberta Hesse je každý den výjimečný právě tím, že neustále dokola opakují své svatební sliby, nasazují si prstýnky a dávají novomanželské polibky.

Poprvé se vzali letos 5. ledna a až do příštího roku s tím nehodlají přestat. Každý obřad je ale úplně jiný, a jak sami říkají, svůj svatební rok si zatím užívají.

Své ano si už řekli na pláži, v katedrále, na ulici, pod hvězdami, v dešti, ve vlastní zahradě i na pohovce v obývacím pokoji.

Každodenní obřad prý posiluje jejich vztah
Každodenní obřad prý posiluje jejich vztah | Video: Rachel Kay Albers / Facebook

"Pro každodenní obřady máme jednoduché pravidlo. Žádná svatba nemůže být stejná. Někdy máme svědky, někdy ne. Někdy máme úředníky, jindy ne. Někdy zařadíme do obřadu hudbu, poezii nebo speciální jídlo a někdy jsme jen sami dva, prstýnky a naše sliby," napsali na svých stránkách, kde se s ostatními dělí o své zážitky ze svateb.

Přestože už zažili bezmála 80 obřadů, stále ani jeden nebyl oficiálně posvěcen úřady. Rachel a Roberto tedy ještě nejsou skutečnými manželi, přestože říkají, že už se tak cítí.

Ten pravý čas má údajně nastat 365. den, na který mají přichystané i svatební šaty. Ale do té doby si ještě musí Rachel vyřídit doklady, kvůli kterým se rozhodli počkat.

Do svých každodenních oslav Rachel s Robertem také zapojují i širokou veřejnost, která má možnost dvojici navrhnout, jak by mohl vypadat jejích příští obřad nebo se dokonce některého i účastnit.

 

Právě se děje

Další zprávy